Виробляємо домокомплекти з клеєного брусу з 2008 року

Наше виробництво

Виробляємо домокомплекти з клеєного брусу з 2008 року

Компанія «АТТІКА» є одним з найбільших виробників клеєного брусу в Україні. Наш клеєний брус є сучасним і технологічним будівельним матеріалом. Для отримання якісного брусу наша компанія суворо дотримується технології виробництва. Всі комплектуючі дерев'яної частини майбутніх будинків виготовляються на потужному і сучасному обладнанні.

Ще перед початком роботи Аттіки мета нашого керівництва полягала в тому, щоб запропонувати нашим клієнтам брус за нижчою ціною ніж у імпортних аналогів, при цьому щоб наш продукт не поступався в якості. У зв'язку з цим було прийнято рішення створити з нуля високотехнологічний виробничий комплекс за допомогою іноземних фахівців з Фінляндії, Німеччини та Італії.

На нашому виробництві ми використовуємо обладнання німецького виробника REX і італійської фірми STROMAB. Наш персонал навчений інструкторами-інженерами компаній постачальників устаткування. Весь цикл виготовлення клеєного бруса від початку і до кінця здійснюється на виробництві нашої компанії висококласними фахівцями.

Вже на протязі двадцяти років ми зарекомендували себе як виробництво з репутацією одного з лідерів в сфері деревообробної промисловості. Наша компанія отримала необхідні державні сертифікати відповідності та виграла в безлічі номінацій в професійних конкурсах.

Виробництво Аттіки

Ми успішно пройшли сертифікацію на відповідність міжнародній системі якості і отримали міжнародний сертифікат ISO 9001:2015 «Виробництво комплектів дерев'яних елементів і виробів, деталей з клеєної деревини для несучих і каркасних конструкцій для зборки малоповерхових багатоцільових будівель» від «Бюро Верітас» - французької інспекційної-сертифікаційної компанії, лідера на світовому ринку сертифікаційних послуг.

Що це означає для наших клієнтів? Перш за все, це гарантує Вам високу європейську якість і відмінний результат нашої роботи при будівництві та проектуванні дерев'яних будинків з клеєного бруса. Будинок з клеєного бруса від компанії Аттика - це комфорт і здоровий відпочинок для Вас і Вашої родини. 

Виробництво Аттики

Дізнайтеся додаткову інформацію про етапи виробництва нашого клеєного бруса, в цьому розділі.