Енергозберігаючі каркасні будинки, будівництво за каркасною технологією

Будинки за каркасною технологією

Дерев'яні будинки, які побудовані за каркасною технологією нашою компанією не тільки мають прекрасний вид, а й дуже енергоефективні.
Будинки за каркасною технологією

Будівництво каркасних будинків - один з найпоширеніших у світі способів людини забезпечити себе житлом. Різні різновиди каркасних будівель відомі протягом багатьох століть: від фахверкових споруд середньовіччя, в яких простір між стійками каркаса заповнювалося блоками з глини і соломи, до сучасних будинків, які зводяться з найбільш технологічних матеріалів.

В даний час каркасні будинки є основним видом житла, що зводиться в Німеччині, Фінляндії, країнах Скандинавії. В Японії використання каркасної технології обумовлено їх високою сейсмоустойчивостью. Бурхливий розвиток північноамериканського континенту - особливо Сполучених Штатів і Канади, - зажадав такої технології будівництва, яка забезпечувала б швидкомонтованих, надійним і недорогим житлом швидкоростуча населення цих країн.

Сьогодні каркасний будинок є основним видом приватного житла в Північній Америці - від тропіків Флориди до прерій Саскачевану, клімат яких нагадує сибірський.

Технологія будівництва каркасних дерев'яних будинків

У загальному розумінні, коли ведуть мову про каркасний будинок, мають на увазі спорудження, в якості несучої основи якого є каркас, що виготовлений з різних матеріалів. Простір між елементами каркаса (стійками, балками і т.п.) заповнюють утеплювачем, який, при необхідності, захищають від впливу зовнішнього середовища і випарів усередині будинку огороджувальними матеріалами. У цьому сенсі можна стверджувати, що каркасна технологія поширена не тільки на будинки з дерева, але також на будівлі, що зводяться із сталевим каркасом або з елементами з бетону і сталі. Яскравий приклад тому - сучасні висотні споруди, в яких простір між каркасними елементами зі сталі і бетону заповнене пінобетонними блоками і панорамними скляними вікнами.

Стінокомплекти для майбутніх будинків від компанії АТТИКА виробляються за міжнародними стандартами якості ISO 9001 із застосуванням сучасних фінських технологій, на власному деревообробному підприємстві, яке знаходиться в смт. Іванків (в 60 км. Від Києва).

Докладніше про виробництво клеєного бруса

Будинки за каркасною технологією

111

Енергоефективність будинків
за каркасною технологією

Дерев'яні будинки, які побудовані за каркасною технологією нашою компанією не тільки мають прекрасний вид, а й дуже енергоефективні.

І все ж при будівництві приватних житлових будинків найбільшого поширення набув каркас з дерев'яних дощок або балок. Які ж переваги дерев'яного каркасного будинку? Важливу роль при виборі такої технології зіграли:

 доступність будівельного матеріалу і легкість його обробки

 відсутність необхідності зводити потужні фундаменти через загальної легкості конструкції

 швидкість будівництва

 відсутність усадки будівлі

 хороший захист від спеки та холоду

 можливість будівництва різних архітектурних форм

Енергоефективність будинків <br>

ПЕРЕВАГИ БУДІВНИЦТВА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ БУДИНКІВ ПО КАРКАСНОЮ ТЕХНОЛОГІЇ

Каркасний дерев'яний будинок, побудований Аттикою - це надійність і затишок на багато десятиліть.
ПЕРЕВАГИ БУДІВНИЦТВА

Компанія Аттика - визнаний лідер ринку дерев'яного домобудівництва в Україні. Її каркасні будинки з дерева мають надійний несе контур з бруса, сучасні системи утеплення, елегантну обробку фасаду дерев'яною імітацією бруса.

Компанія Аттика приділяє пильну увагу кожному етапу будівництва - починаючи від проектування і закінчуючи контролем правильності виконання окремих операцій (кріплення елементів, монтаж мембран і т.п.).

Проекти дерев'яних будинків за каркасною технологією

Компанія Аттика пропонуємо Вам підібрати вподобаний проект дерев'яних конструкцій за каркасною технологією на нашому сайті:

залишилися питання?

Просто зателефонуйте +38 (073) 369-36-00 або напишіть нам: