Будівництво дерев'яних будинків з клеєного бруса

Будинки з клеєного брусу

Справжній будинок з клеєного бруса від компанії АТТИКА - це сучасний дерев'яний будинок, в якому поєднуються екологічність, надійність і комфорт.
Будинки з клеєного брусу

Ми будуємо наші будинки зі свого власного клеєного брусу, в якому ми впевнені. Такий матеріал забезпечує екологічну безпеку і бездоганний домашній затишок.

Скориставшись послугами будівельної компанії "Аттика", у Вас є можливість обрати вже готовий проект дерев'яного будинку, або ж створити свій власний з допомогою нашої команди. Кращі архітектори з великим досвідом роботи в своїй галузі допоможуть розробити дерев'яний будинок Вашої мрії. Прямо на сайті у Вас є можливість обрати планування і вигляд майбутнього будинку та дізнатися про інші послуги нашої компанії, а також оцінити вже реалізовані проекти - готові дерев'яні будинки з клеєного брусу наших замовників.

Технологія будівництва будинку з клеєного бруса

Дерево - натуральний природний матеріал, який створює ідеальний мікроклімат для життя людини. Витоки дерев'яного домобудівництва з клеєного бруса криються в самій природі, так як він наповнений неповторною атмосферою домашнього тепла і родинного затишку.

Для виробництва будівельного матеріалу - клеєного бруса ми використовуємо деревину хвойних порід 1 і 2 сорту від кращих постачальників дерева Закарпатській області.

Комплекти майбутніх будинків від компанії АТТИКА виробляються за міжнародними стандартами якості ISO 9001 із застосуванням сучасних фінських технологій, на деревообробному підприємстві, яке знаходиться в смт. Іванків (в 60 км. Від Києва).

Докладніше про виробництво клеєного бруса

Технології будівництва дерев'яного будинку з клеєного бруса - АТТИКА

Технології будівництва дерев'яного будинку з клеєного бруса - АТТИКА
Технології будівництва дерев'яного будинку з клеєного бруса - АТТИКА

Європейські стандарти якості

Європейські стандарти

Виробничі площі деревообробного заводу Аттика успішно пройшли перевірку інспекційної європейської компанії «Бюро Верітас» (Франція), що підтверджено міжнародним сертифікатом якості ISO 9001 діє до: 2015 «Виготовлення з клеєної деревини комплектів дерев'яних конструкцій для зборки малоповерхових багатоцільових будівель».

Даний сертифікат, дає підтвердження того, що на нашому деревообробному підприємстві впроваджені і застосовуються європейські технології з виробництва клеєного бруса, які відповідають вимогам міжнародного стандарту ISO 9001.

Це дає гарантії нашим клієнтам високого міжнародного якості будівельних матеріалів для будівництва дерев'яних будинків.

Екологічність дерев'яних будинків

Дерев'яні будинки з клеєного бруса побудовані нашою компанією не тільки мають прекрасний вид, а й дуже корисно діють на здоров'я.

Компанія Аттика робить особливий акцент на будівництві екологічних і корисних для здоров'я дерев'яних будинків.

Екологічний будинок, побудований з клеєного бруса, має унікальні властивості виділяти тепло і віддавати його приміщень дерев'яного будинку в міру необхідності, тому в будинках з клеєного бруса взимку тепло, а влітку прохолодно.

Досить масивні дерев'яні стіни з клеєного бруса мають унікальну естетику, відмінний повітрообмін і теплові характеристики, тому «Будинок з клеєного бруса» буквально дбає про людей, які будуть жити в його стінах.

Екологічність

Енергоефективність будинків з клеєного бруса

Дерев'яні будинки з клеєного бруса дуже вигідні в експлуатації.
Енергоефективність

Будинки з клеєного бруса від компанії Аттика повністю відповідають сучасним вимогам з енергозбереження, що пред'являються на сьогоднішній день до житлових будинків.

Наші інженери для виконання завдань максимального енергозбереження при будівництві дерев'яного будинку підбирають для замовників найкращі варіанти конструкцій з урахуванням типу клеєного бруса, ізоляційних матеріалів, систем вентиляції і кондиціонування, а також типу віконного скла.

Герметичні дерев'яні конструкції з клеєного бруса гарантують нашим замовникам комфортні умови проживання і дозволяють скоротити фінансові витрати внаслідок скорочення споживання електроенергії.

Переваги будівництва будинку з клеєного бруса

екологічність і безпеку

екологічність і безпеку

Клеєний брус - один з найбільш екологічних будівельних матеріалів, який використовують для будівництва будинку в європейських країнах. Клеєний брус від Аттики проводиться з Карпатської їли і для склеювання ламелей використовується екологічно чистий клей, який абсолютно безпечний для здоров'я людини. Виробництво клеєного бруса відповідає європейським стандартам якості, що підтверджено наявністю міжнародного сертифіката ISO 9001.

тепло і комфорт

тепло і комфорт

Клеєний брус має високий рівень тепло-опору (вище, ніж у цегли і бетону), що дозволяє економити на опаленні і не використовувати кондиціонування при експлуатації будинку з клеєного бруса. Саме тому взимку в дерев'яному будинку з клеєного бруса завжди тепло, а влітку свіжо і прохолодно.

швидкість зведення

швидкість зведення

Дерев'яний будинкокомплект з клеєного бруса проводиться на деревообробному заводі в точній відповідності з проектом будинку. Тому будівництво дерев'яного будинку виконується за принципом «конструктора» в найкоротші терміни. Розводка електрики і внутрішніх комунікацій в будинку, не вимагає багато часу і може виконуватися відразу ж після зведення стін, так як будинок з клеєного бруса не вимагає значної усадки, що прискорює терміни будівництва. Всього нам потрібно близько 6 місяців на будівництво Вашого майбутнього будинку.

надійність і довговічність

надійність і довговічність

Дерев'яні будинки з клеєного бруса більш стійкі, ніж інші типи конструкцій (цегла, бетон), Завдяки якісному високотехнологічному профілізації дерев'яних конструкцій клеєного бруса. Фінські технології якісної обробки при склеюванні бруса, захищають будинок від виникнення тріщин, а також від деформації дерев'яної конструкції.

привабливий зовнішній вигляд

привабливий зовнішній вигляд

Екологічні антисептики, якими фарбують фасад будинку з клеєного бруса, плюс невисокий рівень вологості, запобігає процеси гниття дерев'яних конструкцій клеєної деревини, тому дозволяє надовго зберегти дерев'яному будинку привабливий зовнішній вигляд.

Проекты деревянных домов из клееного бруса

Компанія Аттика пропонуємо Вам підібрати вподобаний проект дерев'яних конструкцій з клеєного бруса на нашому сайті:

залишилися питання?

Просто зателефонуйте +38 (073) 369-36-00 або напишіть нам: