Статті про дерев'яні будинки та новини

Блог компанії

Статті про дерев'яні будинки та новини
 • Будинки, від яких у захваті весь світ
  17.01.2022
  Будинки, від яких у захваті весь світ

  Технологія, що подарувала мільйонам сімей затишний дім, відома більше ста років. Маленький фінський будиночок - прототип сучасного будинку із клеєного бруса. Вперше такі стали виготовляти в Фінляндії в 1920-х роках.

 • Екологічність будинків з клеєного бруса: міфи й реальність
  15.04.2021
  Екологічність будинків з клеєного бруса: міфи й реальність

  Чи є клеєний брус небезпечним? Насправді це вигадки компаній, які будують не з клеєного бруса, бо цей матеріал має переваги над іншими. Клеєний брус є цілком безпечним матеріалом й в більш розвинутих країнах споживачі про це навіть не турбуются.

 • Мій дім — моя фортеця
  23.02.2021
  Мій дім — моя фортеця

  Останній рік в Україні зростає попит на заміські котеджі, особливо на будинки з клеєного бруса і ми вирішили розібратися в чому ж причина такого стрибка. Компанія «АТТИКА» - одна з перших, хто почав будувати з даного матеріалу, а також лідер за якістю виробництва.

 • Будівництво дерев'яних будинків за каркасною технологією
  29.05.2020
  Будівництво дерев'яних будинків за каркасною технологією

  Технологія будівництва дерев'яних будинків за каркасною технологією дуже популярна і цінується через високу енергоефективності будівель, довговічності та інших важливих переваг каркасних будинків, таких як їх швидкість зведення і ціна.

 • Навіщо застосовують брус клеєний в будівництві будинків
  29.05.2020
  Навіщо застосовують брус клеєний в будівництві будинків

  Брус клеєний - це один з найсучасніших продуктів деревної промисловості, використовуваний для будівництва. Особливого поширення набуло його застосування в дерев'яному житловому будівництві.

 • Клеєний брус з карпатської смереки - кращий матеріал для будівництва дерев'яного будинку
  29.05.2020
  Клеєний брус з карпатської смереки - кращий матеріал для будівництва дерев'яного будинку

  Карпатська ялина "або Смерека - на укр." - одна з найпоширеніших порід дерева в нашій країні. Компанія Аттика з усією впевненістю стверджує, що одним з найкращих і доступних матеріалів для екологічного будівництва є саме карпатська сосна.