Будівництво сучасних дерев'яних будинків

Про нас

Будівництво сучасних дерев'яних будинків

С 1998 року будуємо 
дерев'яні будинки
за фінською технологією:

 

Компанія АТТИКА - український виробник дерев'яних будинків. Ми забезпечуємо повний комплекс будівельних послуг, починаючи з розробки індивідуальних проектів і закінчуючи дизайном інтер'єрів наших проектів на високому професійному рівні. Основний напрямок роботи компанії - будівництво сучасних дерев'яних будинків з клеєного бруса. Ми виготовляємо і будуємо під ключ будинку для постійного проживання, дачні та гостьові будинки, дерев'яні лазні і спа-комплекси, а також садові будиночки, альтанки та навіси.

Наша компанія працює на ринку з 1998 року. За роки роботи з підприємства по виробництву столярних виробів ми виросли в компанію, яка займає провідні позиції в галузі деревообробки України. Сьогодні АТТИКА - це власне проектне бюро, велике виробництво дерев'яного бруса і сильна згуртована команда, в складі якої кращі архітектори, інженери і будівельники.

Продукція встигла отримати визнання не тільки в Україні, а й за її межами. За проектами, розробленими архітекторами АТТИКА, побудовано більше 500 будинків. Нашої столярної продукцією укомплектовані готелі «Прем'єр-палас» і «Дніпро», Верховний суд і Адміністрація Президента, КМДА та інші установи.

Ми докладаємо чимало зусиль для того, щоб кожен клієнт нашої компанії отримував максимальну користь від співпраці з нами. Щоб всі уявлення про функціональність, високу якість і комфорт не залишалися порожніми обіцянками на папері, а втілилися в реальні вироби.

Більш детальну інформацію ви можете знайти в наступних розділах на нашому сайті: