Будівництво фахверкових будинків

Фахверкові будинки

Фахверковий сучасний будинок - це екологічний будинок з відкритими плануваннями житлових приміщень і панорамним склінням.
Фахверкові будинки

Дерев'яний будинок, побудований за технологією фахверк - являє собою сучасний екологічний будинок, в конструкції якого гармонійно поєднуються дерево, камінь і скло.

Фахверковий будинок передбачає створення екологічної житлової зони з просторими і вільними відкритими плануваннями житлових приміщень будинку та панорамним панельним склінням.

Широкі секції скління стін роблять архітектуру фахверкового будинку особливою і такою, що запам'ятовується і створює відчуття близькості до природи.

Технологія будівництва за технологією ФАХВЕРК

Технологія будівництва фахверкового будинку німецька і бере початок в XV столітті. Фахверк (нім. Fachwerk) в перекладі з німецького - панельне спорудження, (Fach - панель, Werk - споруда). Сучасне будівництво дерев'яного будинку за технологією фахверк передбачає конструювання будинків з панелей, які складаються з дерев'яних балок з клеєного бруса і скляних секцій. Замовивши будівництво дерев'яного фахверкового будинку наші клієнти отримають екологічний і сучасний будинок Вашої мрії. При архітектурному проектуванні німецька технологія фахверк пропонує величезні можливості щодо планування відкритого житлового простору дерев'яного будинку, відповідно до побажань замовника, що в свою чергу робить кожен архітектурний проект фахверкового будинку унікальним і неповторним.

Фахверковый дом - строительство дома АТТИКА
Фахверковый дом - строительство дома АТТИКА

Екологічність

Каркас фахверкового будинку зводиться з дерев'яних балок клеєного бруса, які виготовляються з карпатської смереки.

Клеєний брус і енергоефективне панорамне скління роблять фахверкові будинки більш екологічними в порівнянні з іншими технологіями будівництва будинків, наприклад, таких як цегла, сип-панелі або газобетон.

Екологічність

Сучасний Фахверк

Сучасний

Фахверкові будинки можуть мати різні особливості конструкції. Сучасний фахверковий будинок являє собою будинок в якому дерев'яний каркас виконаний з масивних балок з клеєного бруса, величезні панелі скління, панорамні вікна і широкі підвіси покрівлі.

Велика площа панорамного скління в сучасному фахверковому будинку створює неймовірне відчуття світла і близькість до природи. Сучасні дерев'яні будинки, які побудовані за технологією фахверк, відрізняються своєю оригінальністю і унікальними архітектурними рішеннями.

Простота разом із зручністю конструкції нашого фахверку забезпечать Вам комфорт і затишок.

Переваги будівництва будинку за технологією ФАХВЕРК

СТИЛЬНИЙ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

СТИЛЬНИЙ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

Сучасний фахверковий будинок має оригінальну особливість - великі площі скління будинку, що надає фахверку унікальність інтер'єрних рішень і стильний зовнішній вигляд фасаду дерев'яного будинку.

ПАНОРАМНЕ ЗАСКЛЕННЯ

ПАНОРАМНЕ ЗАСКЛЕННЯ

Можливість застосування різних варіантів скління будинку. Надійність і жорсткість конструкції фахверкового будинку дозволяє застосовувати варіанти суцільного скління дерев'яного будинку без встановлення спеціальних рам.

ПРОСТОРІ ПЛАНУВАННЯ

ПРОСТОРІ ПЛАНУВАННЯ

Просторі житлові простору. Можливість проектування просторих планувань з'являється завдяки конструкції в якій використані дерев'яні балки з клеєного бруса, який здатний перекривати досить великі прольоти.

ДОВГОВІЧНІСТЬ

ДОВГОВІЧНІСТЬ

Фахверкові будинки довговічні. Сучасне панельне скління і балки з клеєного бруса є довговічними будівельними матеріалами, які практично не схильні до старіння.

Швидкість зведення

Швидкість зведення

Фахверкові будинки мають легкі конструкції, що безпосередньо зменшують навантаження на фундамент, і тим самим скорочують загальний час будівництва. Сучасний дерев'яний фахверковий будинок може бути побудований нашою компанією за 3-4 місяці.

Проекти дерев'яних будинків за технологією ФАХВЕРК

Компанія Аттика пропонує Вам підібрати проект дерев'яного будинку за технологією ФАХВЕРК на нашому сайті.

залишилися питання?

Просто зателефонуйте +38 (073) 369-36-00 або напишіть нам: