Виробництво клеєного брусу

Виробництво брусу

Виробництво клеєного брусу

 

Клеєний брус - екологічний будівельний матеріал в сфері дерев'яного домобудівництва. Будівництво будинку з клеєного бруса забезпечить Вам екологічну безпеку і домашній затишок.

Виробництво бруса 

Основний принцип роботи нашої компанії - втілення мрії замовника про власний дерев'яному будинку за світовими стандартами якості, тому в будівництві будинку ми використовуємо тільки клеєний брус власного виробництва. Для отримання якісного високотехнологічного клеєного бруса наша компанія строго дотримується технології виробництва. Наш клеєний брус відповідає європейським і світовим стандартам якості, що підтверджено сертифікатом відповідності ISO 9001:2015.

 

Деревина

Дерево є натуральним природним матеріалом, так як створює ідеальний мікроклімат для життя людини. Для виробництва клеєного брусу ми закуповуємо деревину хвойних порід 1-го сорту в Закарпатській області. Основні породи дерева з яких виробляється клеєний брус- це сосна, карпатська ялина, смерека. Наші фахівці ретельно перевіряють якість зразків деревини перед відправкою на деревообробний завод для подальшого виробницства клеєного брусу.

У зв'язку з тим, що клеєний брус вимагає серйозних технологічних компетенцій, його виробництво являє собою довгу трансформацію від зрубаної деревини до одного з найкращих будівельних матеріалів з усіх точок зору. Найперший етап - відбір закупленої деревини. Наш багаторічний досвід показує, що найкраще для кліматичних умов України підходить брус із закарпатської ялини і сосни. Сировину, яку постачають наші партнери, спочатку перевіряє співробітник з відділу по контролю якості. Довільно обираються випадкові дерева, які розпилюються й перевіряються нашими фахівцями. Далі увага приділяється їх кольору та відповідності стандартам сорту. Проводиться замір рівня вологості. На виробництво йде тільки перевірена і якісна сировина. Технолог нашого виробництва Роман Свищук каже, що особливо важливо перевіряти структуру деревини і довжину колоди. Перша частина ланцюжка виробництва починається з оциліндровки колод. Після того, як з дерева зрізана кора, стовбури профілюються. На цьому етапі колоду розпилюють на кілька очищених від кори дошок. Торцювання отриманих дощок перевіряється до того, як вони потраплять в сушильні камери. Одразу після обробки сировини відбувається зрізання зовнішніх країв дерева.

Клееный брус для деревянных домов от производителя АТТИКА

 

Сушіння пиломатеріалів

Сушка потрібна для того, щоб зменшити вологу до 8-13%, щоб захистити майбутній клеєний брус від гниття. Відбувається це в спеціальній печі, процеси в якій контролюються оператором. За допомогою датчиків в камері витримується певний рівень вологи. Розмір отриманих дощок перевіряється перш ніж вони потраплять в сушильні камери. Завдяки сушінню будинки з клеєного бруса не осідають. Далі для того, щоб виявити можливі дефекти, дошки строгаются. Потім столяри вручну видаляють сучки та інші дрібні дефекти. Ламелі проходять зрощування між собою, щоб отримати довжину, яка необхідна під конкретний проект будинку. Дошки без дефектів наступним етапом проходять "зрощування" між собою. Спочатку на кінцях дощок робляться шипи і в місці, де зроблені ці шипи дошки з'єднуються між собою. Після зрощування ламелі проходять через стругальний верстат для того, щоб позбавити їх від люфтів в швах. У цьому процесі використовується стругальний верстат німецької компанії REX, одного з лідерів на ринку виробників промислового устаткування. Перш ніж потрапити на наступну частину виробничого ланцюжка ламелі черговий раз проходять перевірку якості. Далі на поверхню дощок наноситися клей, одразу після чого вони відразу йдуть під прес, в якому знаходяться трохи менше години. Після затвердіння клею практично готовий клеєний брус проходить останній етап виробництва - профілювання.


Клееный брус для деревянных домов от производителя АТТИКА

 

Клей

У виробництві клеєного бруса, ми застосовуємо сучасні клейові системи, які не містять формальдегідів і відповідають всім стандартам якості і екологічності. На виробництві проводиться контроль якості клеєного бруса шляхом випробування клейових з'єднань на розшарування. В результаті клеєний брус виробництва «АТТИКА» має високі теплоізоляційні, звукоізоляційні та вогнетривкі властивості. Ми обробляємо клеєний брус так, щоб ви насолоджувалися життям в дерев'яному будинку довгі роки!

Клееный брус для деревянных домов от производителя АТТИКА

 

Обладнання

Всі комплектуючі дерев'яної частини майбутніх будинків виготовляються на сучасному обладнанні з використанням високоякісних виробничих потужностей. Під пильним наглядом наших фахівців на деревообробному заводі виробляється 3-5-ти ламельний клеєний брус.

В брусі зарізаються пази, за допомогою яких деталі будуть збиратися як конструктор. На верстаті виконуються наступні операції: автоматична подача бруса, точне торцювання бруса, фрезерування чашки, свердління отворів, торцеве фрезерування під вікна двері. Всі операції виконуються в автоматичному режимі.

Комплект клеєного бруса розпилюється згідно з проектною документацією дерев'яного будинку, маркується та відправляється на будмайданчик для складання каркаса майбутнього будинку на підготовлений фундамент подібно до дитячого конструктора. Клеєний брус нашого виробництва зберігає точність розмірів після обробки і дозволяє створювати складні і надійні архітектурні конструкції в дерев'яному житловому будівництві.

Клееный брус для деревянных домов от производителя АТТИКА

 

У компанії АТТИКА одне з найбільших виробництв клеєного бруса в Україні. Завод з виробництва клеєного бруса знаходиться в Київській області, м Іванків, вул. Михайлівська 12Б.

>>> Переглянути сертифікат СЕС:

>>> Переглянути сертифікат ISO 9001:2015:

>>> Переглянути сертифікат EN 14081-1:2005:

 

Також Ви можете отримати додаткову інформацію про наш виробництві та технологіях, які ми застосовуємо для будівництва будинків з клеєного бруса, в цьому розділі.