Переваги співпраці з нами

Переваги

Переваги співпраці з нами

Компанія АТТИКА проектує і будує сучасні дерев'яні будинки в різних архітектурних стилях. Вони гармонійно поєднують в собі досягнення сучасних технологій і екологічних властивостей, забезпечують максимальний комфорт і затишок кожного, хто живе в такому будинку.

Рецепт успіху нашої компанії простий: професіоналізм працівників, висока якість матеріалів, сучасні технології і безперервне прагнення зробити кращий продукт. Окремо варто виділити відповідальність і особливе ставлення до кожного клієнта. Щодня, дотримуючись всіх зазначених умов, ми виробляємо високоякісну продукцію і будуємо будинки, які радують своїх мешканців не тільки в Україні, а й за її межами.

Замовляючи будинок в компанії Аттика, Ви отримуєте:

✓ індивідуальний проект

Наші архітектори розроблять для Вас проект майбутнього будинку у відповідності з усіма побажаннями. Ми пропонуємо тільки кращі рішення, тому замовити дерев'яний будинок в нашій компанії означає отримати будинок своєї мрії. Такий будинок буде дарувати затишок і тепло всім своїм жителям не один десяток років, в такий будинок завжди буде приємно повертатися.

✓ клеєний брус преміум якості

Ми маємо власне сучасне виробництво. Всі комплектуючі дерев'яної частини майбутніх будинків виробляються на власному заводі компанії АТТИКА. Нами обрані кращі постачальники якісної деревини. Весь виробничий процес ми здійснюємо самостійно, починаючи від завезення лісоматеріалів, розкрою і сушіння пиломатеріалів і закінчуючи виготовленням високоякісного клеєного бруса і будівництвом сучасних дерев'яних будинків. Порівняйте наш брус з брусом інших виробників, і відразу побачите різницю.

✓ професійно виконану роботу

Всім відомо, що якість будь-якого продукту безпосередньо залежить від сировини, з якого він виготовлений, а також професіоналізму, досвіду і знань фахівців, які перетворюють матеріали в готові вироби. Наша технологія дозволяє створювати сучасні дерев'яні будинки бездоганної якості - екологічно чисті, надійні і комфортні як для сезонного, так і постійного проживання. Запрошуємо Вас відвідати зведені будинки, щоб переконається в якості наших робіт.

Ви можете замовити у нас весь обсяг робіт або тільки дерев'яну частину, базову комплектацію або повністю готовий для заселення будинок

При замовленні дерев'яної частини ми доставимо комплект бруса на Ваш ділянку. Будинок збирається у вигляді конструктора згідно детальної інструкції, одну дошку маркований і повинен чітко зайняти своє місце в дерев'яному каркасі.

Базова комплектація будинку (теплий контур) включає в себе виробництво та монтаж дерев'яного каркаса будівлі, міжповерхове перекриття, кроквяну систему і покрівельний пиріг, дерев'яні 2-х камерні енергозберігаючі вікна, вхідні двері, сходи, чорнові підлоги.

Будинок під ключ в момент здачі в експлуатацію повністю готовий до заселення.

Компанія АТТИКА - підприємство повного циклу, яке може гарантувати виконання кожного етапу виробництва у відповідності з усіма стандартами і технологічними вимогами на високому професійному рівні. Наші фахівці - це фахівці високого класу постійно вдосконалюють свою майстерність, вміння і навички, регулярно отримують нові знання про сучасні методи виробництва. Таким чином, ми робимо все можливе для отримання ідеального кінцевого продукту. Крім будинків, ми виробляємо ексклюзивні двері і вікна, сходи будь-якої складності і конфігурації, стінові панелі та меблі.

Ви будете пишатися своїм будинком, а ми виконаною роботою!