Наше виробництво

Аттика - це великий виробничий комплекс в Україні, створений для випуску клеєного бруса, виробництво якого відповідає міжнародній системі якості ISO 9001:2015.

Компанія «АТТИКА» є одним з найбільших виробників клеєного бруса в Україні. Завод з виробництва клеєного бруса знаходиться в Київській області, м Іванків, вул. Михайлівська 12Б.

Для отримання якісного клеєного бруса наша компанія строго дотримується технології виробництва. Всі комплектуючі дерев'яної частини майбутніх будинків виготовляються на потужному сучасному обладнанні.

Під пильним контролем наших фахівців на деревообробному заводі виробляється ламельний клеєний брус.

Производство клееного бруса - АТТИКА

 

ЕТАПИ ВИРОБНИЦТВА КЛЕЄНОГО БРУСУ

Виробництво клеєного бруса - комплекс складних технологічних процесів, які умовно можна розділити на наступні етапи:

- процес розпилювання деревини на дошки (ламелі) відповідних розмірів;

- дерев'яні дошки проходять відбір за якістю і висушуються в сушильних камерах поки рівень вологості не досягає 10 - 12%;

- готові висушені ламелі стругають і далі сортують по сортам;

- відбувається нанесення клею на ламелі, які збираються в пакети (готову заготовку клеєного бруса потрібного перетину) і далі пресуються для надійного склеювання;

- готовий клеєний брус строгается на спеціальному обладнанні і профілюється;

- згодом з заготовки клеєного бруса вирізаються деталі майбутньої конструкції дерев'яного будинку, виготовляються вузли і з'єднання.

Производство клееного бруса - АТТИКА

 

МІЖНАРОДНІ СТАНДАРТИ ВИРОБНИЦТВА КЛЕЄНОГО БРУСУ

Наша компанія успішно пройшла сертифікацію по міжнародній системі якості і отримала сертифікат відповідності ISO 9001:2015 «Виробництво комплектів дерев'яних елементів і виробів, деталей з клеєної деревини для несучих і каркасних конструкцій для зборки малоповерхових багатоцільових будівель» від «Бюро Верітас» - французької інспекційної-сертифікаційної компанії, лідера на світовому ринку сертифікаційних послуг.

Що це означає для наших клієнтів? Перш за все, це гарантує Вам високу європейську якість і відмінний результат нашої роботи при будівництві та проектуванні дерев'яних будинків з клеєного бруса.

Производство клееного бруса - АТТИКА