Будинок з клеєного бруса, проект №2-128

Площа 128 м2
 • Матеріал стін
2 поверха 2 поверх
Кімнат 2 Кімнат
Санвузла 2 Санвузол
Ціна На запит

*Вартість будівництва від 800 $ за м. кв.

Комплектація

Дерев'яний будинок в базовій комплектації

- Проектна документація:
- Стіновий комплект:
- Міжповерхове перекриття:
- Кроквяна система, «тепла» покрівля:

Дерев'яний будинок під ключ

- Проектна документація:
- Фундамент:
- Стіновий комплект:
- Міжповерхове перекриття:
- Інженерні комунікації та інженерні системи:
- Кроквяна система, «тепла» покрівля:
- Підлоги і стелі:
- Енергозберігаючі дерев'яні вікна, двері:
- Зовнішнє і внутрішнє фарбування:

включено:

 • <strong>50</strong><br> років гарантії</span> 50
  років гарантії
 • Персональний <strong>менеджер</strong> Персональний менеджер
 • <strong>Супровід</strong> замовника Супровід замовника
 • <strong>Технагляд</strong> Технагляд

Сьогодні популярність дерев'яних котеджів стрімко збільшується, тому що все більше людей розуміють, що дерев'яний будиночок - найбільш екологічний і надійний варіант для будівництва. У дерев'яній споруді легко підтримувати оптимальні показники вологості та температури. Будинок з дерева відрізняється найбільш здоровим мікрокліматом, він має теплі стіни і гарний зовнішній вигляд. Проект №2-128 відрізняється своєю незвичайною архітектурою, чим приваблює молоді, сучасні сім'ї.

Естетична привабливість дерев'яного будинку здатна здивувати найвимогливіших клієнтів. У плані обробки такі споруди надають величезні можливості. Цей проект - тому доказ. Ви можете вибирати абсолютно різні кольори оздоблювальних матеріалів на свій смак, орієнтуючись на майбутній дизайн інтер'єру, завдяки тому, що брус клеєний має кілька основних кольорів.

Клеєний брус увібрав в себе всі найбільш чудові характеристики цільної деревини, перевершуючи її за своїми фізичними і експлуатаційних параметрів. Це один з кращих будматеріалів на сучасному ринку, відповідний для зведення невеликих дачних і садових будиночків, побутівок, веранд, лазень, а також повноцінних котеджів, розрахованих на постійне проживання.

Професійно розроблений проект будинку з цього матеріалу дозволяє втілити в життя мрію про власне житло, яке буде довговічним, зручним в експлуатації, не дорогим в обслуговуванні, надійним і красивим.

За допомогою клеєного бруса можна побудувати стіни, які не будуть схильні до гниття і поразки мікроорганізмів, комах. Огороджувальні конструкції будинку з клеєної деревини так само добре пропускають вологу і повітря, як і стіни зрубу з цільної колоди. Тому в приміщеннях дихається легко, повітря самоочищається протягом дня, волога не конденсується на стінах.

Клеєний брус дозволяє застосовувати нестандартні дизайнерські рішення. Вам необов'язково обробляти стіни з такого матеріалу, оскільки вони самі по собі привабливо виглядають і зберігають свій гарний вигляд, що не темніють під дією сонячних променів і атмосферної вологи.

Цей проект такий гарний і незвичайний, тому що утеплювати будинок з такого матеріалу не потрібно. Клеєний брус добре затримує тепло, а, так як між вінцями при укладанні бруса прокладається спеціальна ущільнююча стрічка, то стіни виходять ідеально герметичними, не продуваються. Теплотехнічні характеристики огороджувальних конструкцій з клеєного бруса дуже високі, що дозволяє обходитися без додаткової теплоізоляції.

Будівництво котеджу з клеєного бруса під ключ здійснюється всього за кілька місяців, включаючи роботи по закладці фундаменту, зведення стін, будівництва даху і внутрішній обробці. Така висока швидкість будівництва обумовлена декількома причинами.

• По-перше, клеєний брус дуже ретельно сушиться на виробництві, тому цей матеріал абсолютно сухий і, відповідно, легкий. Завдяки низькому вмісту вологи він не деформується, не дає усадки.

• По-друге, завдяки невеликій вазі будматеріалу з'являється можливість заощадити на фундаменті, зробивши його більш простим і недорогим. По-третє, за рахунок відсутності усадки стін можна приступити до внутрішнього оздоблення та облаштування будинку відразу ж, як тільки завершиться установка даху, вікон і дверей.

Якщо ви давно розглядаєте проекти будинків з клеєного бруса, і шукайте невеликий, але затишний, практичний і сучасний будинок - проект №2-128 ідеальне рішення для вас.

Схожі проекти

 • Дерев'яний будинок з клеєного бруса, проект дерев'яного будинку №1-129
  Проект 1-129 129 м 2 1 поверх
  На запит
 • Деревянный дом из клееного бруса, проект деревянного дома №2-130
  Проект 2-130 130 м 2 2 поверха
  На запит
 • Дерев'яний будинок з клеєного бруса, проект дерев'яного будинку №2-130-1
  Проект 2-130-1 130 м 2 2 поверха
  На запит