Дерев'яні двері

Дерев'яні двері виробництва компанії АТТИКА відрізняються не тільки високою якістю виконання, надійністю і довговічністю, але і привабливим дизайном.

Завод компанії АТТИКА надає широкий вибір дверей з дерева, виготовлених з урахуванням стандартів якості та безпеки. Двері з масиву дерева служать прикрасою будь-якого будинку, квартири або офісу, тому при бажанні клієнта дерев'яні двері можна прикрасити вітражами, різьбленням або інкрустацією. Дерев'яні двері нашого виробництва відрізняються високою міцністю, великим терміном експлуатації і високою шумоізоляцією, а так само підкреслюють унікальний стиль і смак господаря будинку.

 

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ НАШИХ ДЕРЕВ'ЯНИХ ДВЕРЕЙ:

 

tempНадійність

tempЕкологічність

tempУнікальність

tempДовговічність

tempДизайн дверей на будь-який смак

 

Дерев'яні двері, виробництва компанії «Аттика», отримали широке визнання більшості наших замовників дерев'яних будинків.

Дерев'яні двері, двері з масиву дерева - АТТИКА

 

ЧОМУ ДВЕРІ НАШОГО ВИРОБНИЦТВА ЯВЛЯЮТЬСЯ УНІКАЛЬНИМИ:

Браширування: Накладення ефекту, який створює видимість старіння поверхні дерев'яних дверей, що надає антикварних дерева і особливу вишуканість вироби.

Патинування: Декоративне фарбування верхнього шару поверхні для більшої краси деяких декоративних складових дерев'яних дверей.

ГЛЯНЕЦЬ: Відбивний ефект дерев'яної поверхні дверей дозволяє дзеркально відсвічувати предмети в приміщенні, а також візуально збільшують простір.

КОЛЬОРОВА ГАМА: Ви маєте можливість замовити виготовлення дерев'яних дверей з будь-якого масиву масиву дерева і з будь-якої колірної гами на Ваш смак.

ФУРНІТУРА: Великий вибір декоративної дверної фурнітури. Ручки, дверні петлі, замки.

СКЛО І ВИТРАЖИ: Вітражі або скло з нанесенням декоративних візерунків зможе перетворити дерев'яні двері та зробить її вишуканою прикрасою Вашого будинку.

 

Дерев'яні двері, двері з масиву дерева - АТТИКА

 

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ НА ВИГОТОВЛЕННЯ ДЕРЕВ'ЯНИХ ДВЕРЕЙ

- Виберіть дерев'яні двері в нашому каталозі або приїжджайте до нас на консультацію в офіс (г. Киев, ул. Микільсько-Слобідська, 4В (м. «Лівобережна»)

Робимо для Вас предвадітельний прорахунок

Викликаємо фахівця для вимірів

Остаточний розрахунок вартості виготовлення

Виготовляємо дерев'яні двері

Встановлення дверей

Гарантія якості виготовлення і монтажу

Дерев'яні двері можна вибрати з каталогу на нашому сайті (посилання на файл PDF). Також у наших замовників є можливість удосконалення дерев'яні двері на свій смак. Фахівці нашої компанії якісно виготовлять і встановлять для Вас дерев'яні двері в термін.

 

Наша компанія приймає замовлення на виробництво дерев'яних дверейлюбого рівня складності та дизайну. Замовляйте надійні дерев'яні двері у досвідчених майстрів!