Дерев'яні вікна

Сучасні дерев'яні євро-вікна виробництва «АТТИКА» мають високі експлуатаційні характеристики, енергоефективні та відмінно поєднують в собі природну красу дерева і функціональність.

При виготовленні дерев'яних вікон, наша компанія використовує сучасне точне обладнання і кращі комплектуючі, що дає гарантію комфортної експлуатації виробів, збільшує термін служби і полегшує догляд за ними.

Нашим клієнтам при замовленні виготовлення євровікон ми пропонуємо:

• вибрати дерев'яні вікна в різних стилях виконання;

• підібрати колірну гамму;

• вибрати різні напрямки і способи відкривання стулок вікон: поворотно-відкидні, розсувні, підйомні.

 

Дерев'яні вікна, вікна з масиву дерева - АТТИКА

 

СУЧАСНІ СКЛОПАКЕТИ

При склінні дерев'яних євровікон ми використовуємо двох-трикамерні склопакети з наповненням інертними газами і низькоемісійним склом, внаслідок чого вікна мають високу енергоефективність і експлуатаційними характеристиками. Завдяки різнотовщинності склопакетів, які встановлені у вікнах через особливі прокладки, вони відрізняються теплоізоляційними характеристиками і ізолюють приміщення від зовнішнього шуму.

 

Дерев'яні вікна, вікна з масиву дерева - АТТИКА

ЧОМУ НАШІ КЛІЄНТИ ВИБИРАЮТЬ ДЕРЕВ'ЯНІ ВІКНА

Приймаючи рішення замовити дерев'яні вікна у компанії «АТТИКА», наші Замовники вибирають можливість створення сприятливого клімату в будь-якому приміщенні будинку або офісу. Дерев'яні вікна виробництва «АТТИКА» зручні у використанні і довговічні в експлуатації. Вибираючи виготовлення і установку дерев'яних євровікон, Ви створите атмосферу тепла і затишку.

 

Для замовлення виготовлення дерев'яних вікон зв'яжіться з нами, і наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші питання по виготовленню дерев'яних віконних конструкції будь-якої конфігурації і складності.