Дерев'яні сходи

Наші дерев'яні сходи спроектовані з використанням унікальних конструкторських рішень і сучасним дизайном. Сходи "Аттики" мають такі переваги як висока якість, екологічність, міцність і довговічність.

Сходи з дерева грають дуже важливу концептуальну роль у Вашому інтер'єрі, а так само несуть функціональне навантаження будинку, відмінно доповнюють і підтримують стилістику простору. Красива дерев'яна драбина підкреслить бездоганний смак господарів будинку.

Дерев'яні сходи, сходи з дерева - АТТИКА

У наших проектантів і майстрів величезний досвід виготовлення дерев'яних сходів преміум класу більше 20 років. Фахівці нашої компанії знають, як виготовити сходи для будинку, що б вона була надійною, зручною і красивою. Проекти дерев'яних сходів нашого виробництва дозволяють виготовляти сходи з урахуванням індивідуальних вимог наших замовників.

 

СХОДИ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Компанія «АТТИКА» виготовляє дерев'яні сходи на замовлення під ключ - від дизайну до монтажу. Розробляємо індивідуальні проекти дерев'яних сходів преміум класу з твердих сортів деревини: дуба, ясена, червоного дерева. Кожен проект дерев'яних сходів нашого виробництва є ексклюзивним.

Дерев'яні сходи, сходи з дерева - АТТИКА

 

ЯК ЗАМОВИТИ ВИГОТОВЛЕННЯ ДЕРЕВ'ЯНОЇ СХОДИ

Щоб замовити виготовлення дерев'яних сходів просимо Вас зробити попередню заявку по телефону або електронній пошті. Наші фахівці зателефонують Вам і узгодять усі деталі майбутньої конструкції дерев'яних сходів.

Дерев'яні сходи, сходи з дерева - АТТИКА

 

Після виконання всіх необхідних замірів нашими конструкторами розробляється проект дерев'яних сходів. За виконання проекту замовник отримує 3D візуалізацію дерев'яних сходів, і далі при бажанні ми вносимо необхідні корективи в залежності від деталей конструкції і зовнішнього вигляду. Ціна робіт з виготовлення дерев'яних сходів залежить від типу конструкції сходи і використовуваного сорту і породи дерева.

Фахівці компанії «АТТИКА» готові допомогти Вам у виготовленні дерев'яних сходів для Вашого будинку в Києві і по всій Україні. Виконуємо якісну роботу по монтажу дерев'яних сходів під ключ!