Робочий проект

Наше архітектурне бюро пропонує індивідуальні рішення по виконанню робочого проекту, який необхідний для початку будівельних робіт, а також для загального бачення замовником свого майбутнього дерев'яного будинку.

 

Робочий проект детально описує архітектурні та конструктивні рішення для дерев'яного будинку, підключення інженерних мереж. Робочий проект містить в собі кілька розділів: архітектурний, конструктивний і інженерний (системи електрообладнання, опалення, кондиціонування і вентиляції, водопостачання і каналізації).

 Робочий архітектурний проект дерев'яного будинку з клеєного бруса

Архітектурний розділ

Архітектурний розділ виконується на основі технічного завдання та ескізного проекту дерев'яного будинку і включає в себе наступну інформацію:

tempзагальні плани всіх поверхів дерев'яного будинку з розмірами

tempплани поверхів будинку з умовним розташуванням меблів та обладнання

tempфасади дерев'яного будинку в колірних рішеннях і в осях з відмітками висоти

tempплани-специфікації дверей і вікон

tempплан покрівлі, стін і перекриттів з основними розмірами

tempрозрізи фасадів дерев'яного будинку (поздовжній і поперечний)

 

 Робочий архітектурний проект дерев'яного будинку з клеєного бруса

Конструктивний розділ

Після виконання архітектурного проектування, в роботу включається інженер конструктор. В процесі виконання конструктивного розділу робочого проекту проводиться повний розрахунок несучої здатності фундаменту, проектування дерев'яних конструкцій перекриттів, стін і кроквяної системи даху дерев'яного будинку.

 

Інженерний розділ

Проект інженерних мереж виконується після того, коли сформульована задача по експлуатації об'єкта. Документація інженерного розділу включає в себе схеми систем електрообладнання, вентиляції та кондиціонування, опалення, водопостачання та каналізації, специфікації обладнання, а також опис і схематичне розміщення всередині дерев'яного будинку.

 

Архитекторы и портфолио проектов

Наші архітектори з радістю допоможуть Вам втілити в життя будь-які Ваші ідеї з проектування будинку і облаштування Вашої ділянки. Фахівці нашого архітектурного бюро мають великий досвід в проектуванні дерев'яних будинків, а також реконструкції будівель і споруд з клеєного бруса.  

 

Послуги проектування:

 

Ескізний архітектурний проект - вартість від 6 $ за кв. м.
Робочий проект - вартість від 24 $ за кв. м.


Замовивши робочий проект дерев'яного будинку в нашому архітектурному бюро
Ви отримаєте індивідуальні архітектурні, конструктивні та інженерні
рішення, на підставі яких ми побудуємо для Вас затишний будинок для комфортного проживання!