Ескізне проектування

Високі стандарти якості, сучасна архітектура і відповідальність за виконані проекти - основні принципи, що застосовуються при проектуванні дерев'яних будинків від компанії «Аттика»

Індивідуальне проектування будинків з клеєного бруса

Ескізний проект дерев'яного будинку - це один з перших кроків на шляху до реалізації мрії мати власний будинок, створений за неповторному дизайну. Скориставшись послугами наших архітекторів, у Вас є можливість вибрати вже готовий проект дерев'яного будинку, або ж створити свій власний з допомогою фахівців нашого архітектурного бюро.

Кращі архітектори з величезним досвідом роботи в області проектування допоможуть знайти сучасний дерев'яний будинок Вашої мрії. Ескізне проектування будинку буде розробляється з урахуванням усіх побажань замовника.

Ескізне проектування дерев'яних будинків з клеєного бруса

 

Чому обирають ескізне проектування

tempЗа проектами архітекторів компанії «АТТИКА» побудовано більше 600 будинків (котеджів, лазень, садових і дачних будинків) по Україні, а також за її межами.

tempВисококваліфіковане комплексне проектування дерев'яних будинків з клеєного бруса виконується професійною командою архітекторів, дизайнерів, конструкторів і інженерів.

tempІндивідуальний підхід наших фахівців до замовників надає можливість враховувати повністю всі побажання наших клієнтів.

tempВсі проекти дерев'яних будинків, розроблені архітекторами компанії «Аттика» - це в першу чергу унікальна архітектурна розробка, результат роботи досвідчених архітекторів і замовника.

tempАналіз земельної ділянки нашими архітекторами позбавить замовника в подальшому від ряду супутніх проблем і додаткових капіталовкладень для їх вирішення.

 

Які роботи виконуються на етапі виконання ескізного проекту?

На етапі ескізного проектування наші архітектори узгоджують всі розділи майбутнього архітектурного проекту дерев'яного будинку:

tempЗатвердження розміщення планів поверхів майбутнього будинку (додавання або переміщення планів приміщень, внесення змін їх розташування і розмірів)


tempПогодження та затвердження фасадів дерев'яного будинку (зміщення або зміна розмірів будинку, зміни в конфігурації даху, висоти поверхів додавання вікон, дверей, детальна візуалізація 3D моделі майбутнього дерев'яного будинку)


tempПогодження та затвердження індивідуальних колірних рішень, зовнішнього вигляду, покрівлі та матеріалів стін дерев'яного будинку.

Після погодження та затвердження замовником планів поверхів майбутнього будинку, фасадів і індивідуальних колірних рішень фахівці нашого архітектурного бюро підготують для Вас Альбом ескізного проекту.

Ескізне проектування дерев'яних будинків з клеєного бруса

 

Архітектори та портфоліо проектів

Наші архітектори з радістю допоможуть Вам втілити в життя будь-які Ваші ідеї з проектування будинку і облаштування Вашої ділянки. Фахівці нашого архітектурного бюро мають великий досвід в проектуванні дерев'яних будинків, а також реконструкції будівель і споруд з клеєного бруса.

>>> Дивитися проекти наших архітекторів

 

Послуги проектування:

Ескізний архітектурний проект - вартість від 6 $ за кв. м.
Робочий проект - вартість від 24 $ за кв. м.


Виберіть вподобаний Вам проект дерев'яного будинку на нашому сайті.
На його основі ми розробимо індивідуальне ескізне рішення для Вас.
Якщо Ви не знайшли потрібний проект, зв'яжіться з нами - ми запропонуємо Вам альтернативу!