Влаштування фундаменту
Від якості облаштування фундаменту залежить надійність і довговічність Вашого майбутнього дерев'яного будинку. Ми пропонуємо доступні ціни та високу якість пристрою фундаменту при замовленні будівництва дерев'яного будинку!
Дерев'яний будинок з клеєного бруса є відносно легким спорудою, але незважаючи на це при його будівництві має велике значення який тип фундаменту обраний за його несучу основу. Перед вибором пристрою фундаменту фахівці звертають увагу на тип грунту, особливості рельєфу ділянки, поверховості планованого споруди і площі дерев'яного будинку.
При виборі облаштування фундаменту дерев'яного будинку з клеєного бруса найбільш затребуваними у замовників є свайно-гвинтові і стрічкові типи фундаментів.
ПАЛЬОВО-ГВИНТОВИЙ ФУНДАМЕНТ
Пальово-гвинтовий фундамент (або гвинтові палі) - являє собою залізні труби з привареними ріжучими лопатями. Товщина стінок гвинтових паль близько 4 - 6 мм. Додатково оцинковані гвинтові палі мають найбільший термін експлуатації. Гвинтові палі можуть застосовуватися в якості основи як для легких дерев'яних споруд (дерев'яних будинків, дерев'яних лазень, веранд, прибудов і терас), так і для більш масивних будівель (великих дерев'яних котеджів з клеєного бруса). Установка свайно-гвинтового фундаменту найбільш підходить для земельних площ з тісною забудовою місцевості, коли використання важкої будівельної техніки неможливо.
Основні переваги фундаменту з гвинтових паль:
✓ Невеликі терміни монтажу влаштування фундаменту - всього 2 - 3 дні;
✓Установка можлива на обводнених місцевості і болотних грунтах; - Можливість всесезонного будівництва в будь-яку пору року;
✓ Великі терміни експлуатації - від 50 - 60 років.
Одна гвинтова паля, яка заповнена бетоном і має діаметр 130 мм, зможе витримати навантаження близько 6 - 7 тонн. Зазвичай довжина палі - від 2-х до 2,5 м, відповідно, свайно-гвинтовий фундамент облаштовується нижче рівня промерзання грунту. Для монтажу гвинтових паль не потрібно вирівнювати поверхні грунту, і залучати додаткову спецтехніку.
У пальово-гвинтового фундаменту є свої недоліки:
×палі не можна монтувати на скельних грунтах;
×є ймовірності просідання грунту при неякісному обстеженні земельної ділянки;
СТРІЧКОВИЙ ФУНДАМЕНТ
Більшість замовників вибирають облаштування стрічкових фундаментів при будівництві свого дерев'яного будинку. Цей тип фундаменту є надійним і простим у виготовленні. Стрічковий фундамент облаштовують на глибині грунту не більше 40 - 50 см. Фундамент може бути виготовлений з бетонних або залізобетонних блоків, також даний тип фундаменту може бути монолітним або збірно-монолітним.
Стрічковий фундамент найбільш затребуваний при будівництві будинків з клеєного бруса, оскільки має ряд переваг: - Мінімальні ризики величин при сезонних погодних коливаннях і сили пученія грунту; - Можливість будівництва на різних типах грунтів; - Невисока вартість будівництва; - Швидкі терміни будівництва за рахунок простоти виготовлення.
Пристрої стрічкових фундаментів виконуються для основи 1-2х і 3х поверхових дерев'яних будинків з клеєного бруса. Облаштування фундаменту в таких випадках необхідно виконувати не тільки за загальним периметру дерев'яного будинку, але і під несучими перегородками. Тому у нього є ряд невеликих недоліків: - Значні обсяги земляних робіт (риття котлованів, траншей і т.д.); - Потреба виконання основи фундаменту з утрамбованого піску, гравію або щебеню; - Необхідність наявності важкої будівельної спецтехніки для заливки;
Виконання пристрою фундаменту під дерев'яний будинок - це одна з тих будівельних послуг, які необхідно замовляти у професіоналів. Тільки так Ви зможете бути впевнені в довговічності і надійності будівельної основи, яка буде розташована під Вашим дерев'яним будинком і приймати на себе всі навантаження.
Ми проектуємо, якісно будуємо фундаменти всіх перерахованих типів. Зверніться до фахівців нашої компанії, і вони підберуть для Вас найкращі інженерні рішення по фундаменту з урахуванням архітектурних особливостей Вашого майбутнього дерев'яного будинку.