Монтаж інженерних комунікацій

Інженерні комунікації та інженерні системи - міський комфорт в заміському дерев'яному будинку. Компанія АТТИКА має всі ресурси, досвід і можливості для виконання робіт по монтажу інженерних мереж в дерев'яних будинках різного типу і розміру.

 

Монтаж інженерних комунікацій і внутрішніх інженерних систем є одним з важливих етапом будівництва дерев'яного будинку. Інженерні комунікації дерев'яного будинку мають свої особливості при монтажі і повинні розроблятися одночасно разом з робочим проектом дерев'яного будинку.

 

ВОДОПОСТАЧАННЯ І КАНАЛІЗАЦІЯ

Для установки систем автономного водопостачання в дерев'яний будинок необхідна свердловина або колодязь. Також потрібна установка системи очищення води. Для автономної каналізації в дерев'яному будинку можна використовувати такі інженерні рішення:

Вигрібна яма. Являє собою непроникний накопичувач, який вкопаний на ділянці біля будинку. По спеціальному колектору в накопичувач здійснюється злив стічних вод. Абсолютно незалежна інженерна система.

Септик. Складова інженерної системи збору та очистки стічних вод. Септик може використовуватися з колодязем для фільтрації або біофільтром. Не вимагає особливого і частого обслуговування.

У разі, якщо на земельній ділянці є можливість підключення до центрального водопроводу і каналізації, то досить підключитися до міських комунікацій і користуватися.

Водопостачання і каналізація в дерев'яному будинку з клеєного бруса - АТТИКА

 

ОПАЛЕННЯ

Для опалення будинку з клеєного бруса відмінно підійдуть такі опалювальні системи як:

Радіаторна. Найбільше поширена система опалення. Обігрів дерев'яного будинку виконується за рахунок встановлених радіаторів, які нагріваються за допомогою циркулюючого усередині них теплоносія (зазвичай - це вода). Радіаторна система опалення може бути встановлена повністю незалежною від електроенергії.

Повітряна. Обігрів дерев'яного будинку виконується за рахунок нагрівання повітря, який поширюється за індивідуальною системою вентиляції. Нагрівання повітря відбувається в спеціальному воздухонагревателе, який може бути газовим електричним або водяним.

Тепла підлога. Обігрів дерев'яного будинку виконується за рахунок нагрівання елементів, які вмонтовані в підлогу. Тепла підлога в будинку може бути електричним або водяним (кабельним або плівковим).

Опалення в дерев'яному будинку з клеєного бруса - АТТИКА

 

ВЕНТИЛЯЦІЯ

Інженерна система вентиляції в дерев'яному будинку потрібна для забезпечення циркуляції свіжого повітря в приміщеннях. Вентиляція і кондиціонування може бути природною і примусовою.

Природна. Проводиться монтаж витяжки в санвузлах, на кухні і в котельні. Свіже повітря буде циркулювати через вікна або з інших приміщень будинку через відкриті двері.

Примусова. Встановлюється приточно-витяжна система, яка включає в себе вентилятори і повітроводи, що забезпечують постійний повітрообмін в дерев'яному будинку. Така інженерна система заздалегідь планується при проектуванні будинку, так як заздалегідь передбачає наявність спеціальних місць для повітропроводів.

Вентиляція в дерев'яному будинку з клеєного бруса - АТТИКА

 

ЕЛЕКТРИКА

Від професіоналізму електриків безпосередньо залежить надійність роботи і довговічність техніки в будинку. Також при проектуванні і монтажі електропроводки в дерев'яному будинку потрібно подбати про пожежобезпеки. Високоякісне проектування систем електропостачання, монтаж кваліфікованими фахівцями нашої компанії і використання надійних матеріалів повністю виключають ризики виникнення пожежі в дерев'яному будинку.

Проводка в дерев'яному будинку монтуватися всередині стін, перегородок і перекриттів. Для монтажу електропроводки застосовують ізольовані проводи в захисних плівках або кабелі в плівках зроблених зі спеціальних матеріалів, на які не поширюється горіння.

Електропроводка в дерев'яному будинку з клеєного бруса - АТТИКА

 

Фахівці компанії «АТТИКА» готові допомогти Вам в пристрої інженерних комунікацій в вашому дерев'яному будинку в Києві і по всій Україні. Виконуємо якісну роботу під ключ!