Будівництво будинку

Екологічність, надійність і комфорт - основні принципи, якими керуються фахівці компанії АТТИКА в будівництві дерев'яних будинків з клеєного бруса.

Будівництво дерев'яних будинків давно користується великою популярністю, оскільки дерев'яні будинки побудовані з клеєного бруса мають естетичні зовнішні якості і відмінні експлуатаційні характеристики. Незаперечні переваги будинків побудованих з клеєного бруса роблять їх все більш популярними і затребуваними не тільки в Україні, але і по всьому світу.

 

ПОВНИЙ ЦИКЛ БУДІВЕЛЬНИХ РОБІТ:

Компанія «Аттика» одна з перших в Україні виробників дерев'яних будинків з клеєного бруса, яка виконує весь комплекс послуг з будівництва будинку: розробка проекту будинку, виконання облаштування фундаменту, монтаж домокомплект з міжповерхових перекриттів, установка кроквяної системи і покрівельного пирога, оформлення інтер'єру будинку дерев'яною меблями і інші додаткові роботи закінчуючи озелененням і благоустроєм прибудинкової території.

Висококваліфіковані будівельники нашої компанії виконують роботи з будівництва дерев'яного будинку у відповідності з усіма стандартами і технологічними вимогами, на високому професійному рівні. 

Будівництво дерев'яних будинків з клеєного бруса - АТТИКА

 

СУЧАСНІ БУДІВЕЛЬНІ РІШЕННЯ:

Наша компанія пропонує сучасні рішення при будівництві дерев'яних будівель з клеєного бруса від невеликих проектів одне - і двоповерхових дерев'яних будинків, до величезних котеджів з клеєного бруса з балконами і терасами, загальною площею понад 500 м. Кв.

Конструкції дерев'яних будинків можуть бути різних розмірів і архітектурних стилів. Досягти цього можна використовуючи різну довжину будівельних матеріалів - дерев'яних ламелей клеєного бруса, який має гладку, рівну і дуже естетичну поверхню. Вчинені геометричні форми клеєного бруса дають можливість примикати щільно приєднаються торцевих елементів один до одного, що дозволяє мінімізувати втрати енергії всередині дерев'яного будинку.

Будинки з клеєного бруса мають низьку теплопровідність і дуже стійкі до вологи. Відсутність щілин і тріщин на стінах дерев'яного будинку позбавить замовника від необхідності застосовувати додаткові утеплювальні і ізоляційні матеріали.

Будівництво дерев'яних будинків з клеєного бруса - АТТИКА

 

ТЕРМІНИ БУДІВНИЦТВА:

Дерев'яні будинки з клеєного бруса - самі швидкобудуюємі серед будинків з масивної деревини. У зв'язку з тим, що вдома не потрібно часу на усадку, скорочуються терміни його будівництва.

Монтаж конструкцій з клеєного бруса на готовому фундаменті займає від 4-х до 8-ми тижнів в залежності від площі дерев'яного будинку. Всього нам потрібно близько 6-ти місяців від моменту нашого знайомства до моменту передачі ключів Вашого майбутнього будинку. Збирати дерев'яний будинок з клеєного бруса можна в будь-який час року, навіть взимку!

Будівництво дерев'яних будинків з клеєного бруса - АТТИКА

 

Дивитися презентацію будівельної компанії АТТИКА (посилання).

 

Наші фахівці з радістю дадуть відповідь на Ваші питання, розкажуть про деталі, і допоможуть організувати Вам перегляд готових побудованих будинків з клеєного бруса і особисто переконається у високій якості будівництва нашою компанією!