Будинок з клеєного бруса, проект №2-135

Площа 135 м2
 • Матеріал стін
2 поверха 2 поверх
Кімнат 3 Кімнат
Санвузла 3 Санвузол
Ціна На запит

*Вартість будівництва від 800 $ за м. кв.

Комплектація

Дерев'яний будинок в базовій комплектації

- Проектна документація:
- Стіновий комплект:
- Міжповерхове перекриття:
- Кроквяна система, «тепла» покрівля:

Дерев'яний будинок під ключ

- Проектна документація:
- Фундамент:
- Стіновий комплект:
- Міжповерхове перекриття:
- Інженерні комунікації та інженерні системи:
- Кроквяна система, «тепла» покрівля:
- Підлоги і стелі:
- Енергозберігаючі дерев'яні вікна, двері:
- Зовнішнє і внутрішнє фарбування:

включено:

 • <strong>50</strong><br> років гарантії</span> 50
  років гарантії
 • Персональний <strong>менеджер</strong> Персональний менеджер
 • <strong>Супровід</strong> замовника Супровід замовника
 • <strong>Технагляд</strong> Технагляд

Завжди настає той момент, коли молодій сім'ї потрібно думати про власне житло. Будь-яка сім'я хотіла б планувати своє майбутнє в просторому і функціональному житло. Виникає питання, що вибрати - квартира в багатоквартирному будинку, що будується традиційний будинок або який-небудь з проектів дерев'яних будинків? Такий величезний вибір не сприяє остаточного рішення, навпаки, збільшує кількість дилем. Але варто заглянути в проекти дерев'яних будинків - і ви точно знайдете той єдиний будинок, в якому ви хотіли б жити. Наприклад, проект №2-135 - ідеальне рішення для повноцінної заміського життя. Його ультрасучасний вигляд не заважає йому залишатися досить мінімалістичним. Основна родзинка, за рахунок якої проект дійсно виділяється - бескарнізная покрівля, що створює чіткий силует будівлі.

Що може дати вам дерев'яний будинок?

Всі знають, як вигідно мати власну квартиру або будинок, побудований традиційними методами. Однак сьогодні в розпорядженні людей більше можливостей, ніж близько десятка років тому. Новим і все більш популярним видом житла є дерев'яні будинки під ключ, які служать не тільки для відпочинку в літні місяці, але і для постійного проживання. Вони є міцними і надзвичайно стійкими до зовнішніх чинників. Ця пропозиція сподобається людям, які не мають досвіду в будівництві, і тим, хто піклується про час. Будинок такого типу може бути заселений всього через 3-4 місяці після початку будівельних робіт. Реалізація такого проекту займає набагато менше часу і може тривати протягом усього року, незалежно від погодних умов. Величезною перевагою цих будинків є їх конструкція з натурального матеріалу, так що кімнати знаходяться в сприятливому мікрокліматі для здоров'я жителів. Крім того, ці будинки енергоефективні та мають здатність до терморегуляції і саморегулювання вологості.

Що ще варто знати про дерев'яний будинок?

Сьогодні це ідеальна альтернатива відомій традиційної будівельної індустрії. У них можна вільно жити цілий рік, незалежно від погоди і місця розташування ділянки. Ці будинки також не вимагають дорогого фундаменту. І все ж, вони стійкі до використання і надзвичайно міцні. Вони також відповідають суворим вимогам пожежної безпеки - в місцях, де використовується паливо, необхідно будувати цегляні димоходи, ізолюючі приміщення.

Важливо також, щоб проекти, що знаходяться в процесі реалізації, постійно коректувалися з урахуванням очікувань майбутніх мешканців будинків. Це допомагає зробити правильний вибір. Будинок, який буде служити протягом багатьох років, повинен бути адаптований до потреб всіх членів сім'ї і допускати можливі зміни в залежності від поточної ситуації. Вибираючи собі будинок за проектом, ви все одно отримаєте унікальний, «свій» дерев'яний будиночок, де все буде саме так, як ви мріяли. Іноді третя спальня не потрібна - тоді її легко можна перетворити в робочий кабінет, невеликий спортзал або додаткову ігрову. Всього за кілька місяців можна розпакувати перші коробки і почати втілювати ідеальну життя на новому місці.

Схожі проекти

 • Дерев'яний будинок з клеєного бруса, проект дерев'яного будинку №2-128
  Проект 2-128 128 м 2 2 поверха
  По запросу
 • Дерев'яний будинок з клеєного бруса, проект дерев'яного будинку №1-380
  Проект 1-380 125 м 2 2 поверха
  По запросу
 • Дерев'яний будинок з клеєного бруса, проект дерев'яного будинку №2-140
  Проект 2-140 140 м 2 2 поверха
  По запросу