Будинок з клеєного бруса, проект №2-101

Площа 101 м2
 • Матеріал стін
2 поверха 2 поверх
Кімнат 2 Кімнат
Санвузла 1 Санвузол
Ціна На запит

*Вартість будівництва від 800 $ за м. кв.

Комплектація

Дерев'яний будинок в базовій комплектації

- Проектна документація:
- Стіновий комплект:
- Міжповерхове перекриття:
- Кроквяна система, «тепла» покрівля:

Дерев'яний будинок під ключ

- Проектна документація:
- Фундамент:
- Стіновий комплект:
- Міжповерхове перекриття:
- Інженерні комунікації та інженерні системи:
- Кроквяна система, «тепла» покрівля:
- Підлоги і стелі:
- Енергозберігаючі дерев'яні вікна, двері:
- Зовнішнє і внутрішнє фарбування:

включено:

 • <strong>50</strong><br> років гарантії</span> 50
  років гарантії
 • Персональний <strong>менеджер</strong> Персональний менеджер
 • <strong>Супровід</strong> замовника Супровід замовника
 • <strong>Технагляд</strong> Технагляд

Проекти дерев'яних будинків настільки різні, що серед них легко знайти ідеальне житло будь-якій сім'ї. І великий дерев'яний будинок, і затишний компактний будиночок ви можете знайти серед наших готових проектів. Не забувайте користуватися зручним фільтром, щоб впорядкувати найбільш підходящі проекти саме для вас. Вибираючи серед проектів невеликих дерев'яних будинків, цей проект відрізняється сучасним зовнішнім виглядом і компактністю. Скошена дах додає родзинку цього будинку, а також дозволяє реалізувати додатковий друге світло в будинку, що візуально значно збільшує простір, і додає легкості дому.

Який дерев'яний будинок вибрати молодій сім'ї?

Якщо ви готуєтеся до будівництва свого першого заміського житла, придивіться до невеликих домівках, до яких відноситься проект №2-101. Це невеликий, але затишний і продуманий будинок, в якому буде комфортно жити молодій сім'ї. Один з страхів при переїзді в будинок - як за ним доглядати і скільки часу буде на це йти. У такому будинку підтримувати порядок і чистоту так же легко, як і в квартирі, адже загальна площа будинку - 101 квадратний метр. При цьому, в будинку є все необхідне і навіть більше, а якість життя за містом істотно вище і екологічніше. Це проект двоповерхового будинку, основний матеріал якого — брус клеєний. Будинок будується за каркасною технологією, тому ви досить швидко зможете в'їхати в нове житло. Середній час, відведений на будівництво подібних проектів - всього кілька місяців. На першому поверсі є простора вітальня, поєднана кухня-їдальня, одна спальня, роздільний санвузол і навіть сауна. Також перший поверх має великою терасою, яку можна облаштувати як зону відпочинку. Будинок всередині виглядає дуже затишно і сучасно за рахунок другого світла - так він здається набагато більше, світліше і просторіше. На другому поверсі є ще одна затишна спальна кімната, але якщо дві спальні вам не потрібні - ви зможете переобладнати одну з них в робочий кабінет, невеликий спортзал або майстерню.

Чому варто вибрати дерев'яний будинок і каркасну технологію?

У такому будинку створюється особливий мікроклімат завдяки дереву. Каркасні технології дерев'яного домобудівництва зробили будинку з дерева доступними, практичними і сучасними альтернативами іншому житла. На будівництво йде не багато часу, до того ж дерев'яний будинок, побудований за каркасною технологією, не вимагає часу на усадку. Це означає, що ви відразу зможете зайнятися ремонтом, облаштуванням нового будинку і дуже скоро переїхати жити в ваш дерев'яний будиночок. Дерев'яний будинок - це вигідно. При будівництві дерев'яного будинку ви заощадите бюджет на ремонті, оскільки ви можете залишити брус клеєний в інтер'єрі, не проводячи додаткові дорогі ремонтні роботи. Досить розкрити стіни лаком, обставити будинок меблями, і в ньому можна жити. Жити в дерев'яному будинку також вигідно: дерев'яні будинки теплі, надійні, екологічні і безпечні. Наша компанія дає гарантію, що наші будинки простоять більше 50-ти років.

Схожі проекти

 • Дерев'яний будинок з клеєного бруса, проект дерев'яного будинку №1-103
  Проект 1-103 103 м 2 1 поверх
  По запросу
 • Дерев'яний будинок з клеєного бруса, проект дерев'яного будинку №1-103-1
  Проект 1-103-1 103 м 2 1 поверх
  По запросу
 • Дерев'яний будинок з клеєного бруса, проект дерев'яного будинку №1-104
  Проект 1-104 104 м 2 1 поверх
  По запросу