Будинок з клеєного бруса, проект №2-334

Площа 334 м2
 • Матеріал стін
2 поверха 2 поверх
Кімнат 5 Кімнат
Санвузла 3 Санвузол
Ціна На запит

*Вартість будівництва від 800 $ за м. кв.

Комплектація

Дерев'яний будинок в базовій комплектації

- Проектна документація:
- Стіновий комплект:
- Міжповерхове перекриття:
- Кроквяна система, «тепла» покрівля:

Дерев'яний будинок під ключ

- Проектна документація:
- Фундамент:
- Стіновий комплект:
- Міжповерхове перекриття:
- Інженерні комунікації та інженерні системи:
- Кроквяна система, «тепла» покрівля:
- Підлоги і стелі:
- Енергозберігаючі дерев'яні вікна, двері:
- Зовнішнє і внутрішнє фарбування:

включено:

 • <strong>50</strong><br> років гарантії</span> 50
  років гарантії
 • Персональний <strong>менеджер</strong> Персональний менеджер
 • <strong>Супровід</strong> замовника Супровід замовника
 • <strong>Технагляд</strong> Технагляд

Дерев'яний будинок спочатку може здатися гарною ідеєю тільки для невеликої будівлі, але проект №2-334 доводить, що навіть великий і серйозний будинок може бути реалізований з дерева. Кам'яний будинок з площею понад 300 квадратних метрів може виглядати громіздко і походити на неприступну фортецю, в той же час аналогічний будинок з дерева створить затишок і теплу атмосферу.

Якщо ви давно мріяли про великому дерев'яному будинку, придивіться до наших готовим проектам - вони вже продумані до дрібниць і готові до початку будівництва. Типовий варіант, незвичайний сучасний будинок або незвичайна вілла? У нас знайдеться відповідний проект для вас.

Кому підійде великий дерев'яний будинок? 

Перш за все, щоб вибрати відповідний проект, потрібно розуміти зі скількох осіб складається сім'я, якими смаками і звичками вона володіє, з якою частотою і активністю буде використовуватися споруда і, зрозуміло, від частини бюджету, яку сім'я готова виділити на будівництво. Якщо сім'я невелика і не планує розширюватися - не варто братися за величезний будинок. Доглядати за таким будинком буде складніше, а від надлишку простору і приміщень ви можете відчувати себе менш комфортно. І навпаки, якщо у вас велика, дружна сім'я, в такому будинку всім знайдеться місце.

Підходьте до будівництва свого житла з усією відповідальністю і максимумом розважливості. Який би проект ви не замовили, будь він індивідуальний або типовий, будь-який з них вимагає певної адаптації. Тільки грамотний і кваліфікований проектувальник може врахувати всі нюанси і деталі, починаючи з фундаменту і архітектурного оформлення і закінчуючи типом електричної проводки.

Чому варто вибрати готовий проект будинку? Якщо ви зацікавлені в швидкому і перевіреному результаті - вам підійде готовий проект. Ймовірно, ви навіть зможете побачити фото реальних об'єктів, побудованих за обраним проектом і переконатися в правильності свого вибору. Якщо проект новий - він так чи інакше складається з перевірених часом і іншими людьми складових, тому у вас не виникне неприємних сюрпризів по ходу будівництва. Ну, а якщо ви готові пожертвувати додатковим бюджетом і час для здійснення ексклюзивності, тоді індивідуальний проект - саме те, що вам потрібно.

Якщо необхідна велика кількість кімнат, найкраще використовувати цей проект двоповерхового будинку. Адже наявність на одному поверсі великої кількості кімнат і різних підсобних приміщень вимагає більш значній площі, а, отже, і протяжності фундаменту. Крім того, за рахунок поверховості спрощується внутрішнє планування будинку, вона ділиться на деякі зони. Наприклад, верхні поверхи найчастіше відповідають за спальні, оскільки там і повітря тепліше, і підніматися в спальню кілька разів за день зазвичай не потрібно.

Якщо говорити про двоповерхові дерев'яні будинки, то їх будують в основному для великих родин. До складу цього будинку входить три спальні, але при необхідності ви легко знайдете додаткові приміщення, які можна перетворити в них. Зверніть увагу, що в цьому будинку спроектовано багато корисних приміщень: сауна, спортзал, кімната відпочинку, кілька приміщень для зберігання. Крім того, розташування житлових приміщень в двох рівнях дозволяє створити компактну і зручну схему розміщення приладів опалення. Це прекрасно забезпечує теплом від одного і того ж вогнища кілька приміщень будинку. У спальнях на другому поверсі завжди буде тепло, оскільки туди буде підніматися тепле повітря.

Схожі проекти

 • Дерев'яний будинок з клеєного бруса, проект дерев'яного будинку №2-238
  Проект 2-238 238 м 2 2 поверха
  По запросу
 • Дерев'яний будинок з клеєного бруса, проект дерев'яного будинку №2-244
  Проект 2-244 244 м 2 2 поверха
  По запросу
 • Дерев'яний будинок з клеєного бруса, проект дерев'яного будинку №2-254
  Проект 2-254 254 м 2 2 поверха
  По запросу