Дерев'яний котедж, проект №2-450

Площа 450 м2
 • Матеріал стін
2 поверха 2 поверх
Кімнат 5 Кімнат
Санвузла 5 Санвузол
Ціна На запит

*Вартість будівництва від 800 $ за м. кв.

Комплектація

Дерев'яний будинок в базовій комплектації

- Проектна документація:
- Стіновий комплект:
- Міжповерхове перекриття:
- Кроквяна система, «тепла» покрівля:

Дерев'яний будинок під ключ

- Проектна документація:
- Фундамент:
- Стіновий комплект:
- Міжповерхове перекриття:
- Інженерні комунікації та інженерні системи:
- Кроквяна система, «тепла» покрівля:
- Підлоги і стелі:
- Енергозберігаючі дерев'яні вікна, двері:
- Зовнішнє і внутрішнє фарбування:

включено:

 • <strong>50</strong><br> років гарантії</span> 50
  років гарантії
 • Персональний <strong>менеджер</strong> Персональний менеджер
 • <strong>Супровід</strong> замовника Супровід замовника
 • <strong>Технагляд</strong> Технагляд

Якщо найбільше в житті ви прагнете до максимального комфорту, можливості насолоджуватися життям і розважатися - проект №2-450 в повній мірі зможе задовольнити ваші потреби. Особливо сподобається цей будинок активним сім'ям, де у кожного члена сім'ї є своє хобі, для якого в квартирі вже немає місця. У цьому будинку є простір для реалізації будь-якого бажання і точно знайдеться місце, де ви зможете займатися улюбленою справою. Завжди мріяли мати спортзал, кімнати для перегляду фільмів великою компанією або творчу майстерню? Цей дерев'яний будинок має в своєму розпорядженні такої площею і плануванням, що питання в нестачі місця під реалізацію вашої задумки більше ніколи не виникне.

Архітектурно, цей будинок з дерева знаходиться на стику європейського стилю будинків і скандинавського напрямки. При цьому, європейський стиль переважає, тому вдома такого виду здаються нам добре знайомими, затишними та комфортними. Це типовий дерев'яний котедж для великої і дружної сім'ї. Велика площа - велика перевага, завдяки якому ви зможете повністю облаштувати будинок на свій смак і потребам.

За замовчуванням, на першому поверсі ви можете нарахувати 14 різних приміщень і 2 тераси. Перший поверх повністю відведений під зони загального користування. Тут можуть бути розміщені спортзал, кінозал з баром, сауна, кімната відпочинку з джакузі, кабінет з каміном, їдальня і вітальня одночасно. На великій терасі можна облаштувати ще одну зону відпочинку, обстоював її стильною садової меблями. Крім цих кімнат, виділено багато невеликих приміщень під господарські потреби. Наприклад, на першому поверсі в окремих приміщеннях можуть бути розміщені пральня, котельня, гардеробна, окреме складське приміщення є біля кухні. Також ви могли помітити велику кількість коридорів, які можуть бути функціонально облаштовані з метою зберігання. З іншого боку, при такій кількості продуманих приміщень вам не знадобиться шукати нові місця під шафки і комори. Велика перевага цього проекту - повноцінний гараж на дві машини, що дуже стане в нагоді великим сім'ям. Дві машини вільно поміщаються в гараж, тому ви зможете облаштувати в гаражі зону для зберігання автомобільних інструментів, покришок і всього іншого.

Другий поверх - це, переважно, спальні та пов'язані з ним приміщення. Планування на сайті демонструє чотири спальні кімнати, але ви можете помітити, що це не межа для такого великого будинку. Кожна спальня має окрему гардеробну, санвузол, а також вихід на балкон. Деякі гардеробні легко можна переобладнати в кабінети і майстерні, ігрові для дітей і просто приміщення для зберігання. Деякі гардеробні досить великі за площею, тому ви навіть зможете поділити їх на зони, щоб зберегти функції вбиральні, і облаштувати місце для роботи або навчання.

У квартирах і невеликих будинках практично завжди не вистачає життєвого простору, але цей дерев'яний будиночок здатний вирішити цю проблему з лишком. Переоцінити велика кількість простору, функціональних приміщень і продуманого планування неможливо, тому вам залишається тільки скористатися наявними можливостями цього будинку.

Схожі проекти

 • Дерев'яний котедж з клеєного бруса, проект дерев'яного будинку №2-450
  Проект 2-469 469 м 2 2 поверха
  По запросу
 • Дерев'яний котедж з клеєного бруса, проект дерев'яного будинку №2-470
  Проект 2-470 470 м 2 2 поверха
  По запросу
 • Дерев'яний котедж з клеєного бруса, проект дерев'яного будинку №2-470-1
  Проект 2-470-1 470 м 2 2 поверха з мансардою
  По запросу