Дерев'яний котедж, проект №2-399

Площа 399 м2
 • Матеріал стін
2 поверха 2 поверх
Кімнат 6 Кімнат
Санвузла 4 Санвузол
Ціна На запит

*Вартість будівництва від 800 $ за м. кв.

Комплектація

Дерев'яний будинок в базовій комплектації

- Проектна документація:
- Стіновий комплект:
- Міжповерхове перекриття:
- Кроквяна система, «тепла» покрівля:

Дерев'яний будинок під ключ

- Проектна документація:
- Фундамент:
- Стіновий комплект:
- Міжповерхове перекриття:
- Інженерні комунікації та інженерні системи:
- Кроквяна система, «тепла» покрівля:
- Підлоги і стелі:
- Енергозберігаючі дерев'яні вікна, двері:
- Зовнішнє і внутрішнє фарбування:

включено:

 • <strong>50</strong><br> років гарантії</span> 50
  років гарантії
 • Персональний <strong>менеджер</strong> Персональний менеджер
 • <strong>Cупровід</strong> замовника Cупровід замовника
 • <strong>Технагляд</strong> Технагляд

Напевно, всі жителі міст рано чи пізно починають міркувати про придбання власного заміського будинку. І це цілком закономірно. Умови життя в галасливих і запилених містах не можуть зрівнятися зі спокійним життям в мальовничому місці і сучасному заміському будинку. Підібравши вдалу ділянку під будівництво, стає питання - який будинок будувати? Дерев'яний будинок - відмінне рішення, що підходить більшості сімей. Сьогодні технології за якими будують дерев'яні будинки дійшли до того, що побудувати дерев'яний будинок з сучасного клеєного бруса - легко, навіть такий великий.

Розробити відповідний проект дерев'яного будинку - процес, який займає багато часу і сил. У цьому є як свої переваги, так і суттєві мінуси. Людина, яка починає зводити будинок з нуля, не має практично ніяких обмежень. У нього є можливість зробити унікальне житло за індивідуальним проектом. Такий будинок не буде схожим на інші будови, він повністю задовольнить всі потреби майбутніх мешканців щодо планування, оздоблювальних матеріалів, поверховості, наявності водо-, газо- і електропостачання. Але для тих, хто хоче довіритися архітекторам і отримати будинок в найкоротші терміни, витрачати час на індивідуальну розробку немає сенсу. Навіщо, якщо ми підготували для вас готові проекти будинків з клеєного бруса? Один з таких проектів - дерев'яний котедж №2-399.

Незважаючи на велику кількість бетонних і цегляних проектів на ринку, багато хто хоче жити саме в дерев'яному будинку, затишному і екологічно чистому. Деревина - це природний, натуральний матеріал з унікальними характеристиками, вона чудово підходить для житлового будівництва і ніколи не виходить з моди. Сучасні будинки з дерева виглядають стильно і легко адаптуються під різні стилі інтер'єрів.

Дерев'яні будинки будували століттями, і технологія будівництва і обробки дерева за довгий час відточена до досконалості. Якість і надійність дерев'яного домобудівництва служить аргументом для тисяч щасливих володарів дерев'яних будинків. Ми в цій якості впевнені, тому даємо гарантію на 50 років кожному реалізованому проекту.

В такому дерев'яному будинку не холодно навіть в суворі зими, деревина добре утримує тепло. Крім того, влітку в такому будинку дуже свіжий, прохолодне повітря. Деревина приємна на дотик. Житлові кімнати, стіни в яких - дерев'яні, відрізняються особливим затишком і комфортом.

Дуже часто віддають перевагу дереву через податливості цього матеріалу, можливості будівництва будинків будь-якої конфігурації. Дійсно, яке архітектурне рішення ви б не вибрали, його можна буде втілити за допомогою дерева. Дерево відмінно підходить навіть для будівництва такого великого будинку, в якому майже 400 квадратних метрів загальної площі.

Поряд з цим, вас можуть залучити короткі терміни будівництва цього проекту, щодо інших технологій будівництва. З огляду на значну площу будинку, ви також заощадите на внутрішній обробці будівлі, тому будинок з клеєного бруса ціна - теж великий плюс при виборі проекту.

У нас ви знайдете багато проектів дерев'яних будинків. Вони відрізняються вартістю, площею, поверховістю, матеріалами і технологією зведення.

Схожі проекти

 • Дерев'яний котедж з клеєного бруса, проект дерев'яного будинку №2-450
  Проект 2-450 450 м 2 2 поверха
  По запросу
 • Дерев'яний котедж з клеєного бруса, проект дерев'яного будинку №2-450
  Проект 2-469 469 м 2 2 поверха
  По запросу
 • Дерев'яний котедж з клеєного бруса, проект дерев'яного будинку №2-430
  Проект 2-430 430 м 2 2 поверха
  По запросу