Наш клеєний брус

Клеєний брус - самий екологічний будівельний матеріал в сфері дерев'яного домобудівництва. Будівництво будинку з клеєного бруса забезпечить Вам екологічну безпеку і домашній затишок.

 

Основний принцип роботи нашої компанії - втілення мрії замовника про власний дерев'яному будинку за світовими стандартами якості, тому в будівництві будинку ми використовуємо тільки клеєний брус власного виробництва. Для отримання якісного високотехнологічного клеєного бруса наша компанія строго дотримується технології виробництва. Наш клеєний брус відповідає європейським і світовим стандартам якості, що підтверджено сертифікатом відповідності ISO 9001:2015 .

 

Деревина

Дерево - є натуральним природним матеріалом, так як створює ідеальний мікроклімат для життя людини. Для виробництва клеєного бруса ми закуповуємо деревину хвойних порід 1-го сорту в Закарпатській області. Основні породи дерева з яких виробляється клеєний брус це: сосна, карпатська ялина, смерека. Наші фахівці ретельно перевіряють якість зразків деревини, перед відправкою на деревообробний завод для подальшого виробництва клеєного бруса.

Клеєний брус для дерев'яних будинків від виробника АТТИКА

 

Клей

У виробництві клеєного бруса, ми застосовуємо сучасні клейові системи, які не містять формальдегідів і відповідають всім стандартам якості і екологічності. На виробництві проводиться контроль якості клеєного бруса шляхом випробування клейових з'єднань на розшарування. В результаті клеєний брус виробництва «АТТИКА» має високі теплоізоляційні, звукоізоляційні та вогнетривкі властивості. Ми обробляємо клеєний брус так, щоб ви насолоджувалися життям в дерев'яному будинку довгі роки!

 Клеєний брус для дерев'яних будинків від виробника АТТИКА

 

Устаткування

Всі комплектуючі дерев'яної частини майбутніх будинків виготовляються на сучасному обладнанні використовуючи високоякісні виробничі потужності. Під пильним контролем наших фахівців на деревообробному заводі виробляється 3-5-ти ламельний клеєний брус.

Комплект клеєного бруса розкроюється згідно з проектною документацією дерев'яного будинку, маркується та відправляється на будмайданчик для складання каркаса майбутнього будинку на попередньо підготовлений фундамент подібно до дитячого конструктора. Клеєний брус нашого виробництва зберігає точність розмірів після обробки і дозволяє створювати складні і надійні архітектурні конструкції в дерев'яному житловому будівництві.

Клеєний брус для дерев'яних будинків від виробника АТТИКА

 

У компанії АТТИКА одне з найбільших виробництв клеєного бруса в Україні. Завод з виробництва клеєного бруса знаходиться в Київській області, м Іванків, вул. Михайлівська 12Б.  

>>> Дивитися сертифікат СЕС:

>>> Дивитися сертифікат ISO 9001:2015: 

 

Також Ви можете отримати додаткову інформацію про наш виробництві та технологіях, які ми застосовуємо для будівництва будинків з клеєного бруса, в цьому розділі.