Будинок з клеєного бруса, проект №2-234

Площа 234 м2
 • Матеріал стін
2 поверха 2 поверх
Кімнат 4 Кімнат
Санвузла 3 Санвузол
Ціна На запит

*Вартість будівництва від 800 $ за м. кв.

Комплектація

Дерев'яний будинок в базовій комплектації

- Проектна документація:
- Стіновий комплект:
- Міжповерхове перекриття:
- Кроквяна система, «тепла» покрівля:

Дерев'яний будинок під ключ

- Проектна документація:
- Фундамент:
- Стіновий комплект:
- Міжповерхове перекриття:
- Інженерні комунікації та інженерні системи:
- Кроквяна система, «тепла» покрівля:
- Підлоги і стелі:
- Енергозберігаючі дерев'яні вікна, двері:
- Зовнішнє і внутрішнє фарбування:

включено:

 • <strong>50</strong><br> років гарантії</span> 50
  років гарантії
 • Персональний <strong>менеджер</strong> Персональний менеджер
 • <strong>Супровід</strong> замовника Супровід замовника
 • <strong>Технагляд</strong> Технагляд

Всіх, хто розглядає дерев'яне будівництво, цікавить цілий ряд питань щодо готових дерев'яних будинків. Всі вони дуже красиві, тому очі розбігаються. :) Не можна сказати, що естетичні функції будинку - остання справа, як раз навпаки. Сучасний будинок з дерева привертає в першу чергу своїм зовнішнім виглядом. Ці будинки виглядають дуже просторими і стильними, навіть коли мова йде про невеликі будівлях. Те, як виглядають проекти дерев'яних будинків практично завжди призводить до того, що людина хоче побудувати для себе саме дерев'яний будинок.

Технологія, за якою будуються зачаровують серця естетів будинку - фахверк. Якраз їх зовнішній вигляд і викликає таку велику кількість питань. Невже просторий світлий будинок, з численними видовими вікнами може бути теплим і комфортним? Про температуру всередині будинку турбуються в першу чергу. Зовсім небагато часу на прочитання відгуків та інформації про особливості технології - і стає зрозуміло, що вдома дійсно теплі. По-перше, сучасний склопакет - багатошарова конструкція, яка не дає теплу покидати будинок. Фахверкові будинки люблять будувати в Фінляндії, Німеччини та Норвегії, а там точно не будували б холодні будинки. Основний матеріал - дерево, і навіть стародавні технології будівництва не заважали домівках з дерева бути по-справжньому теплими і затишними. Сьогодні все модернізувалося: традиційний зруб перетворився в брус клеєний, а товщина стін скоротилася в рази, і все це без втрати якості будинків. Від такої еволюції будинку тільки виграли, щоб переконатися в цьому, досить поглянути на цей проект фахверкового будинку.

Часто буває, що люди задовго до самого моменту будівництва дізнаються про фахверкових будинках, і відразу спалахують ідеєю одного разу побудувати саме такий заміський будинок. Цей підхід має свою перевагу: ділянку вибирають під будинок, а не будинок під ділянку. Будинок, запропонований в цьому проекті добре підійде для місцевості з панорамними видами або для будівництва на узвишші. Спостерігати з вікон їдальні або вітальні за сходом, заходами або красивим озером - величезне задоволення, але навіть якщо ділянка вже обраний і позбавлений подібних переваг, ви можете зайнятися видом з вікна самостійно. Рукотворний ставок, гарний сад і грамотно продуманий ландшафт створять не менше чарівний вид з вікон вашого будинку.

Площа будинку складає 234 квадратних метра, серед заміських будинків це вважається великою площею. Невеликими будинками вважаються ті, у кого площа близько 100 кв. м. Такі будинки розраховані на молоду сім'ю до чотирьох чоловік. Але в будинку з площею понад двісті метрів, може комфортно жити і велика родина. Ви можете розраховувати на 4 спальні кімнати і 3 санвузли, простору вітальню і кухню-їдальню, де можуть вільно розташується всі, хто живе в будинку і навіть гості.

Жити в сучасному, екологічному, технологічному дерев'яному будинку - більше, ніж мрія. Але, на щастя, сьогодні технології дерев'яного домобудівництва стають все більш доступні, тому побудувати якісний дерев'яний будинок можна швидко навіть з відносно невеликим бюджетом.

Схожі проекти

 • Фахверковий дерев'яний будинок, фахверк проект будинку №2-232
  Проект 2-232 232 м 2 2 поверха
  На запит
 • Фахверковий дерев'яний будинок, фахверк проект будинку №2-233
  Проект 2-233 233 м 2 2 поверха
  На запит
 • Дерев'яний котедж з клеєного бруса, проект дерев'яного будинку №2-399
  Проект 2-399 399 м 2 2 поверха
  На запит