Будинок з клеєного бруса, проект №2-233

Площа 233 м2
 • Матеріал стін
2 поверха 2 поверх
Кімнат 4 Кімнат
Санвузла 3 Санвузол
Ціна На запит

*Вартість будівництва від 800 $ за м. кв.

Комплектація

Дерев'яний будинок в базовій комплектації

- Проектна документація:
- Стіновий комплект:
- Міжповерхове перекриття:
- Кроквяна система, «тепла» покрівля:

Дерев'яний будинок під ключ

- Проектна документація:
- Фундамент:
- Стіновий комплект:
- Міжповерхове перекриття:
- Інженерні комунікації та інженерні системи:
- Кроквяна система, «тепла» покрівля:
- Підлоги і стелі:
- Енергозберігаючі дерев'яні вікна, двері:
- Зовнішнє і внутрішнє фарбування:

включено:

 • <strong>50</strong><br> років гарантії</span> 50
  років гарантії
 • Персональний <strong>менеджер</strong> Персональний менеджер
 • <strong>Супровід</strong> замовника Супровід замовника
 • <strong>Технагляд</strong> Технагляд

Проекти фахверкових будинків можна розглядати нескінченно, але частіше за все замовникам підходить «класичний» вигляд фахверкового будинку. Поняття класичного відрізняється від традиційного виду фахверка, оскільки перші традиційні споруди виглядали зовсім по-іншому. Вони не мали такого лаконічного дизайну, великих вікон в підлогу або другого освітлення, а сучасний фахверковий будинок складно уявити без цих атрибутів. Сьогодні класичний фахверк - це симетричне одноповерхова або двоповерхова будівля, іноді з додатковим мансардним поверхом. Типові проекти будинків з клеєного бруса за технологією фахверка відрізняються високим коником будівлі, великими панорамними вікнами і просторою плануванням всередині. Велика кількість таких будинків пояснюється тим, що вони найбільш універсальні, прості в проектуванні і будівництві і повністю влаштовують більшість замовників. Більш складні проекти вибирають, як правило, для великих сімей або комерційної нерухомості.

Проект №2-233 передбачає використання фахверкової технології із застосуванням клеєного бруса в якості основного матеріалу. Площа будинку значна - 233 квадратних метрах, при цьому спалень всього три. Тобто, такий будинок розрахований на не дуже велику родину, але кожен член сім'ї буде відчувати себе вільно і точно знайде собі улюблене містечко в будинку.

Проект цього будинку детально продуманий: в ньому є багато «потаємних» приміщень, необхідних в будь-якому будинку. Комори, технічні приміщення і гардеробні вже закладені в проект, тому від дизайну будинку і виду з вікна не будуть відволікати громіздкі шафи або зайві речі.

Відмінна риса проекту №2-233 - двосхилий дах, сильно виступає по обидва боки будинку. Це створює функціональний простір навколо будинку, а як його використовувати - вирішувати вам. Якщо одна сторона буде зайнята паркуванням, то друга може бути використана як зона для зберігання гриля або садового приладдя. У будь-якому випадку, корисне крите простір знайде собі застосування.

Як ви могли помітити, панорамні вікна у цього будинку тільки з одного боку, тому він добре підійде для будівництва навіть в типових умовах, коли поруч уже є деякі споруди і хотілося б, щоб будинок був спрямований в конкретному напрямку з хорошим видом. Відмітна особливість цієї видовий боку в безрамне скління: енергозберігаючі вікна відмінно поєднуються з клеєного бруса, при цьому створюється відчуття повного зіткнення будинку з природою.

Щоб такий дерев'яний будиночок по-справжньому «заграв», навколо нього потрібно створити відповідну обстановку, якщо немає можливості відразу будувати будинок в мальовничій місцевості. Добре підійде лаконічний ландшафтний дизайн, з елементами з каменю і дерева. Ландшафтний дизайн в скандинавському стилі має на увазі наслідування природним природним пейзажам, тому не використовуйте неприродні штучні декорації. Якщо озеро - то природною несиметричною форми, газон без огороджень або квіткових клумб, якщо квіти - в масивних дерев'яних / кам'яних контейнерах. Огорожі переважно ховати за кучерявими рослинами або повністю перейти на живоплоти. Функціональні зони для відпочинку краще також оформляти з використанням дерева. Красиво виглядатиме набір садових меблів, підібраний в той же тон, що і брус клеєний для будівництва будинку.

Схожі проекти

 • Фахверковий дерев'яний будинок, фахверк проект будинку №2-232
  Проект 2-232 232 м 2 2 поверха
  На запит
 • Фахверковий дерев'яний будинок, фахверк проект будинку №2-178
  Проект 2-234 234 м 2 2 поверха
  На запит
 • Дерев'яний котедж з клеєного бруса, проект дерев'яного будинку №2-399
  Проект 2-399 399 м 2 2 поверха
  На запит