Дерев'яний котедж, проект №2-356

Площа 254 м2
 • Матеріал стін
2 поверха 2 поверх
Кімнат 5 Кімнат
Санвузла 3 Санвузол
Ціна На запит

*Вартість будівництва від 800 $ за м. кв.

Комплектація

Дерев'яний будинок в базовій комплектації

- Проектна документація:
- Дерев'яний комплект будинку:
- Міжповерхове перекриття:
- Кроквяна система, «тепла» покрівля:

Дерев'яний будинок під ключ

- Проектна документація:
- Фундамент:
- Дерев'яний комплект будинку:
- Міжповерхове перекриття:
- Інженерні комунікації та інженерні системи:
- Кроквяна система, «тепла» покрівля:
- Підлоги і стелі:
- Енергозберігаючі дерев'яні вікна, двері:
- Зовнішнє і внутрішнє фарбування:

включено:

 • <strong>50</strong><br> років гарантії</span> 50
  років гарантії
 • Персональний <strong>менеджер</strong> Персональний менеджер
 • <strong>Cупровід</strong> замовника Cупровід замовника
 • <strong>Технагляд</strong> Технагляд

Серед дерев'яних будівель вже утворилося безліч різних архітектурних стилів. Деякі з них мають довгу історію, а деякі придбали свій неймовірний зовнішній вигляд за рахунок сучасних технологій дерев'яного будівництва. Завдяки такій архітектурній різноманітності досить легко підібрати ідеальний будинок з дерева, який точно відповідає вашим запитам. Сьогодні ми розглянемо наш новий проект дерев'яного котеджу, створений на стику скандинавського стилю і модерну.

Насамперед в очі впадає його сучасний і стильний вигляд зовні. Зовні цей будинок вигідно виділяється і виглядає дуже актуально, завдяки великим вікнам, просторій терасі і розкішному поєднанню кольорів, які дають клеєний брус і сірий камінь. Каркасна технологія будівництва з клеєного бруса дозволяє проектувати ідеальні для життя будинки, в яких завжди буде панувати спокійна, умиротворена атмосфера. Усередині таких будинків ви відчуваєте себе особливо: дерево благотворно впливає на повітря в будинку, а великі вікна додають відчуття простору і роблять вас ще трохи ближче до природи. Недолік природного світла в будинках - істотний мінус стандартних «кам'яних» будинків, де вікна представляють собою щось, більш схоже на бійниці. У сучасному дерев'яному котеджі вам буде вистачати природного світла і простору, тому ви відразу відчуєте переваги життя в будинку, побудованому за каркасною технологією.

Загальна площа цього проекту досить велика - 254 квадратних метрів. Цей дерев'яний будинок цілком підійде для життя навіть великій родині, а також всім, хто любить часто приймати гостей. У гаражі є місце для однієї машини, а під накриттям є паркувальні місця ще для двох авто - друзям вашої сім'ї завжди буде, де залишити автомобіль.

На першому поверсі, згідно з проектом, розташована велика вітальня, кухня, поєднана з їдальнею, велика тераса з зоною відпочинку та одна невелика тераса. Також є сауна з кімнатою відпочинку і окремою душовою, багато корисних господарських приміщень (кілька комор, гардеробна і пральня). На першому поверсі є приміщення з великим вікном під кабінет, але її легко переобладнати в додаткову спальню, наприклад, гостьову.

Другий поверх - це, в основному, спальні кімнати. Тут є невеликий загальний хол, і цілих чотири спальні. Таким чином, всього в будинку можна облаштувати до п'яти спальних кімнат. На другому поверсі є два санвузли і три гардеробні, тому питання з необхідністю додаткового простору для одягу і зберігання речей не виникне. Якщо така кількість спальних місць не потрібно, їх також можна переробити в кабінети, ігрові кімнати, творчі майстерні та інші необхідні простору.

Сучасний дерев'яний будинок - це не просто дерев'яний будиночок, а ваша особиста заміська резиденція, в якій ви будете проводити більшу частину свого часу. Тому він повинен бути продуманим, безпечним, надійним і затишним. Уявити ідеальний день в цьому неймовірному будинку дуже легко, адже в ньому ви знайдете місце для будь-якого заняття.

Схожі проекти

 • Дерев'яний котедж від компанії Аттика
  Проект 2-229 229 м 2 2 поверха
  На запит
 • Дерев'яний будинок з клеєного бруса, проект дерев'яного будинку №2-197
  Проект 2-197 197 м 2 2 поверха
  На запит
 • Дерев'яний будинок із клеєного бруса
  Проект 388 434 м 2 2 поверха
  На запит